Paplūdimio tinklinyje geriausiai pasirodė policininkų komanda

Paplūdimio tinklinyje geriausiai pasirodė policininkų komanda

Elektrėnų marių paplūdimyje liepos 13 d. vėl rinkosi tinklinio mėgėjai. Sporto entiuziasto Anatolijaus Šugajevo iniciatyva Elektrėnuose buvo organizuotas jau trečiasis šiais metais paplūdimio (parko) tinklinio turnyras šį sezoną.

Parko tinklinyje komandas sudaro 3 žmonės. Šeštadienio oras buvo labai tinkamas tinkliniui – nei saulė vargino, nei lietus prausė, tik žaidėjus persekiojo traumos. Policijos komandos kapitonas Andžej Grudinskij pasitempė koją, bet žaidimo aikštelės nepaliko – rodydamas sportinį charakterį žaidė stovėdamas vietoje.
Kitam žaidėjui iš Pastrėvio mėšlungis taip sutraukė koją, kad nepadėjo nei paplūdimio gelbėtojų, nei draugų masažai – reikėjo vežti į ligoninę. Iki turnyro uždarymo žaidėjas iš ligoninės grįžo jau sveikas.
Turnyre dalyvavo 6 labai stiprios komandos. Po 7 valandų įtemptos kovos, po papildomų mačų, buvo išdalinti Elektrėnų sporto, turizmo ir pramogų centro įsteigti medaliai. III vieta atiteko komandai „Junior“ (Mantas Strasevičius, Arvydas Sinica, Sergej Citovič), II vietą užėmė komanda „Senjorai“ (Kęstutis Kanapickas, Vytenis Mačerinskas, Arminas Kančiauskas), aukso medaliai atiteko komandai „Policija“ (Andžej Grudinskij, Simonas Balčikonis, Vasilij Bekiš).
Paskutinis šių metų paplūdimio tinklinio turnyras vyks rugpjūčio 10 d. Šiame turnyre rungtyniaus mišrios komandos. A. Šugajevas kviečia tinklinio mėgėjus į paplūdimį ne tik į turnyrus, bet ir į treniruotes.
Red. inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų