Skaitymai „Vasara su knyga“ Kietaviškėse

Skaitymai „Vasara su knyga“ Kietaviškėse

Nebūtina skaitymu mėgautis vienam. Šią vasarą vaikai tradiciškai kviečiami jungtis prie didelio būrio vaikų ir patirti skaitymo džiaugsmą bibliotekoje, kultūros klube, gamtoje.

Kietaviškių vaikų būrys noriai prisijungė prie projekto „Vasara su knyga“. Juo labiau, kad bibliotekoje paskelbtas konkursas „Perskaičiau knygelę – išaugo lapelis“. Todėl vaikai rungiasi, kas daugiau perskaitys knygų ir savo plakato medį papuoš žaliais lapeliais.

Bibliotekoje vasarą visada laukiami atostogaujantys vaikai. Jie ne tik į interneto skaityklą užsuka, bet įsitraukia ir į įdomius pasakų, istorijų, poezijos skaitymus, diskusijas.

Knygų skaitymas – pati didžiausia dovana patiems vaikams, nes rudenį į mokyklą įžengs ne tik ūgtelėję, bet ir patobulinę skaitymo įgūdžius, įgiję daugiau žinių ir patyrę skaitymo malonumą.

Trečiadienio popietę vaikai, įsitaisę pavėsyje, klausėsi garsinių skaitymų iš klasikinių rašytojų kūrinių, kur mokoma humaniškumo, gėrio suvokimo. Gerų emocijų nešėja vaikams renginio metu buvo šalia liepoje savo lizde linksmai kleketuojanti gandrų šeimyna. Vaikai žaidė žaidimą „Atspėk, kas aš esu“ apie knygų herojus, taip pat įvairius žaidimus, kurie reikalauja vikrumo, kūrybiškumo ir sąmojo. Renginio pabaigoje vaikai gainiojo balionus, mokėsi mesti bumerangą, vaišinosi saldumynais.

Valanda su knyga prabėgo nepastebimai. Su knygomis vaikai draugaus ir dalyvaus garsiniuose skaitymuose visą vasarą, išaiškės aktyviausi skaitytojai, kurie bus apdovanoti prizais.

J. Černiauskienė,

Kietaviškių filialo vyr. bibliotekininkė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų