Pirmieji sezono startai

Pirmieji sezono startai

Spalio 19–22 dienomis Elek­trėnų savivaldybės sporto centro trenerės Gintarės Ašmenienės auklėtiniai atidarė varžybų sezoną „Kaunas ice autumn cup 2023“ varžybose.
Nors šį kartą medalių iškovoti nepavyko, tačiau galime pasidžiaugti, kad sportininkės Anelė Vilčinskaitė, Emilija Vysockaja, Luka Vėželytė, Ugnė Meškauskaitė ir Kotryna Kubiliūtė pirmą kartą startavo naujuose pogrupiuose.

Aniceta Vilčinskaitė

 

E. Vysockaja, K. Kubiliūtė, L. Vėželytė, U. Meškauskaitė, A. Vilčinskaitė

Džiaugiamės, kad trenerės auk­lėtinė Aniceta Vilčinskaitė yra pirmoji ir vienintelė atstovė iš Elektrėnų kada nors atlikusi be klaidų du dvigubus akselius varžybų metu. Būtent atliekami sudėtingi elementai var­žybų metu ir konkuravimas stipriausiose grupėse tarp daugybės sportininkų parodo ir augina tikrąjį sportinį meistriškumą.
Viliamės, kad ir Elektrėnų sa­vivaldybėje bus vertinamas tikras sportinis meistriškumas, pasiekimai ne tik b, bet ir a grupėse. Dėkojame Sporto centrui už galimybes ruoštis varžyboms, taip pat Elektrėnų savivaldybei už suteiktą vieną valandą per savaitę treniruotis laisvu nuo pamokų metu, vaikams besimokantiems progimnazijoje ir gimnazijoje vyresnėse klasėse.
Linkime visiems sportininkams šį sezoną tobulėti ir siekti aukštų sportinių rezultatų.

Dailiojo čiuožimo klubo „Elektrėnų snaigės“ informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų