Permainos bendruomenėje „Elektrėnų kraštas“

Permainos bendruomenėje „Elektrėnų kraštas“

Elektrėniškiams bendruomenė „Elektrėnų kraštas“ labiausiai žinoma iš renginių, kuriuose dalijama arbata, sriuba ar košės. Bendruomenė savo veikloje ne  ką daugiau ir planavo. Apie tai buvo kalbėta ataskaitiniame susirinkime, vykusiame vasario 26 dieną. Į bendruomenės susirinkimą atėjo seniūnas Antanas Šalkauskas ir Elektrėnų policijos komisariato viršininkas Andžej Grudinskij. Bendruomenės pirmininkas Vladimiras Fedotovas savo ataskaitoje paminėjo nuveiktus darbus: bendruomenės nariai aktyviai dalyvavo savivaldybės renginiuose, renginius organizavo patys, dėl iškilusių problemų sprendimų buvo tarpininkais valdžios instancijose.

Seniūnas A. Šalkauskas gyrė bendruomenę, kad suaktyvėjo jų veikla ir kvietė į seniūniją atnešti gerų minčių, kad kartu galėtų tai įgyvendinti. Glaudžiai bendradarbiauti kvietė ir komisaras A. Grudinskij. Jis informavo bendruomenę apie sunkų policijos pareigūnų darbą ir to darbo rezultatus, o bendruomenė dėkojo policijai, kad Elektrėnuose gyventi tapo saugiau. Komisaras kalbėjo, kad pareigūnams žmonių pasitikėjimas yra labai svarbus, nes pastaruoju metu įvairūs nubausti pažeidėjai aktyviai vienijasi prieš policijos pareigūnus, juos skųsdami įvairioms teisėsaugos instancijoms už neva naudojamą smurtą  prieš įtariamuosius. Bendruomenės nariai pareigūnui taip pat turėjo daug klausimų. 

Bendruomenėje „Elektrėnų kraštas“ yra per 30 narių. Šiame susirinkime, pasibaigus dvejų metų  V. Fedotovo kadencijai, bendruomenės pirmininku buvo išrinktas Edmundas Vėželis.

                            

 Red. inf. 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų