Patriotiškų kietaviškiečių pūga neišgąsdino

Patriotiškų kietaviškiečių pūga neišgąsdino

Kiekvienų metų pradžioje atsimename, kad buvo metas, kai vieningai kovojome už laisvę ir nepriklausomybę. Sausio 12-osios vakarą kietaviškiečius ir svečius Kietaviškių seniūnija, šiais metais mininti 520 m. sukaktį, kvietė į Laisvės gynėjų dienos minėjimą. Į renginį, nepaisant pūgos, atvyko nemažas būrys žmonių, nešinų trispalvėmis.
Renginio vedėjai, savanoriai Augustas Seliuta ir Gustė Ta­parauskaitė kvietė kartu prisiminti įvykius, vykusius 1991 m. iki sausio 13-osios dienos. Tylos minute pagerbėme žuvusius už Lietuvos laisvę ir kiekvienam jų uždegėme žvakelę.
Kietaviškių kultūrinių renginių organizatorė Rūta Vaičekonytė-Chveduk stojo prie mikrofono giedoti Lietuvos himno, prie Rūtos prisijungė visa balsų grandinė.
Elektrėnų meras Gediminas Ratkevičius sveikino visus susirinkusius ir pasidžiaugė, kad esame laisvi ir vieningi.
Kietaviškių seniūnė Jurgita Matkevičienė savo kalboje ragino žmones būti draugiškesniems, pakantesniems vieni kitiems bei mokėti pasidžiaugti tuo, ką turime.
Kol pūga neįsismarkavo, kvie­tėme žmones vaišintis arbata bei kartu prie laužo dainuoti dainas apie Lietuvą, kurios šildė ir 1991 m. sausį susirinkusius prie Seimo bei Vilniaus televizijos bokšto.
Mylėkime, gerbkime ir branginkime savo tėvynę bei laisvę, kurią mums iškovojo laisvės gynėjai.

Rūta Vaičekonytė-Chveduk

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų