Niekas nelaimėjo

Po rinkimų išaušo jau pirmadienis, atnešęs nežinomybę. Rinkimuose į Elektrėnų savivaldą nė viena partija nelaimėjo. Balsai išsimėtė po partijėles, iš kurių valdančiąją daugumą  blusauti mėgins dvi partijos – Liberalų ir centro sąjunga bei Lietuvos socialdemokratų partija – laimėjusios po 5 mandatus.

 

Po 3 mandatus rinkėjai suteikė Darbo bei Naujosios sąjungos (socialliberalų) partijoms. Po du mandatus laimėjo Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai, Krikščionių partija ir partija Tvarka ir teisingumas bei Valstiečių liaudininkų sąjunga. Vieną mandatą gavo Lietuvos centro partija.

Iš tokio margumyno bus lipdoma Elektrėnų savivaldybės tarybos valdančioji dauguma. Viena vertus, tai yra gerai – kuo platesnė koalicija, tuo atsakingiau kiekvienam teks dirbti. Kita vertus – blogai. Kai darbe nėra įsiklausymo ir susikalbėjimo, svarbūs sprendimai dažnai būna nepriimami. Mėnesį atidžiai stebėsime, kas, su kuo ir už ką derėsis ir kokia bus valdančioji dauguma.

Preliminariais duomenimis, rinkimų aktyvumas Elektrėnų savivaldybėje siekė virš  47 proc. Tai yra 3 proc. aukštesnis nei respublikos vidurkis.

Naujoji savivaldybės taryba į pirmą posėdį rinksis kovo pabaigoje.

Daugiau informacijos

 

Red. inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų