NAUJI ŽENKLAI DRAUSMINS MIESTO GYVENTOJUS

NAUJI ŽENKLAI DRAUSMINS MIESTO GYVENTOJUS

Atnaujinti draudžiamieji kelio ženklai su lentelėmis, nurodančiomis draudžiamojo ženk­lo galiojimo atkarpą ir lai­ką

UAB „Elektrėnų komunalinis ūkis“ stengiasi gyventojams kokybiškai ir laiku išvežti atliekas. Tačiau bendrovės darbuotojai neretai susidurdavo su kliūtimis, nes privažiavimai prie pusiau požeminių atliekų konteinerių dažnai bū­davo užstatyti gyventojų automobiliais. Todėl Bendrovės šiukšliavežės būdavo priverstos važiuoti per bordiūrus, šaligatvius, veją arba palikti ne­­­­iš­krautus konteinerius. Tuo­met pasipildavo nepatenkintų gyventojų skundai dėl sulau­žytų šaligatvių, sugadintos vejos ar­ba dėl neišvežtų atliekų.

EKŪ darbuotojai Gediminas Žigutis ir Algis Kurlavičius

Ieškant geriausių išeičių ir remiantis atliktais tyrimais buvo nuspręsta, kad visi draudžiamieji kelio ženklai prie konteinerių aikštelių galios pirmadieniais-šeštadieniais, 7:30–16:30 val., t. y. laikotarpiu, kai yra tuštinami atliekų konteineriai. Atnaujinti draudžiamieji kelio ženklai su lentelėmis, nurodančiomis draudžiamojo ženk­lo galiojimo atkarpą ir lai­ką, buvo įrengti prie Elektrėnų daugiabučių namų aikš­telių, esančių Draugystės, Elektrinės, Pergalės, Rungos, Sau­lės, Sodų, Šarkinės, Šviesos, Taikos ir Trakų gatvėse.
Įspėjame gyventojus, kad nuo 2024 m. balandžio 2 d. visa užfiksuota informacija ir foto medžiaga apie nustatytus pažeidėjus bus perduodama policijai ir/arba Elektrėnų savivaldybės specialistams, atsakingiems už administracinės teisės pažeidimų protokolų surašymą.
Bendrovė ir toliau vykdys savo įsipareigojimus dėl atliekų išveži­mo laiku. Todėl kviečiame visus Elektrėnų gyventojus ir svečius sekti Bendrovės teikiamą informaciją, būti atsakingiems ir draudžiamu laiku nepalikti savo automobilių, neužstatyti siaurų pravažiavimų ir nepažeisti Kelių eismo taisyklių.
Dėkojame už supratimą ir bend­radarbiavimą, atsiprašome už laikinus nepatogumus.

UAB „Elektrėnų komunalinis ūkis“ informacija

 

 

 

 

Užs. nr. 24/15

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų