„Įjunk“ atostogas su knyga

„Įjunk“ atostogas su knyga

2016-ųjų Bibliotekų metų vasara nuo birželio 1 d. prasideda projektu vaikams ir jaunimui „Vasara su knyga“, kuris tęsis iki rugsėjo 8 d. Projekto siunčiama žinia: „Skaitymas yra malonumas, skaitymas yra atostogos, skaitymas yra bendravimas“.

Taip pat šis projektas kviečia dalyvauti asmenukių konkurse. Dalyviams tereikia įamžinti vasaros akimirką su knyga (nuotraukoje ar vaizdo filmuke) ir atsiųsti el. paštu vasarasuknyga@pavb.lt, įrašant savo vardą pavardę arba slapyvardį, el. pašto adresą bei palikti trumpą komentarą – pavadinimą ar trumpai pristatyti pasirinktą knygą, taip pat galima įkelti ją į „Vasara su knyga“ „Facebook“ arba „Instagram“ paskyrą pridedant „hashtag‘ą“ #vasarasuknyga. Dalyvių laukia vertingi prizai! Įamžintos akimirkos laukiamos iki rugpjūčio 15 d.!

Vievio miesto bibliotekos Vaikų skyriuje ta proga veikė kūrybinės dirbtuvės. Jų metu susirinkę vaikai atliko elfų darbą ir ant gaminamos iš popieriaus ramunės žiedlapių užrašinėjo rekomenduojamų skaityti knygų pavadinimus. Stebuklingoji ramunė padės į biblioteką užsukusiems ir norintiems paskaityti vaikams, abejojantiems ir nežinantiems kurią knygą išsirinkti. Ištrauktas ramunės žiedlapis ir išburs į kurią knygą likimas siunčia pasinerti.

Bibliotekoje taip pat vyksta Vievio pradinės mokyklos būsimų ketvirtokų piešinių paroda „Mes iš knygų“. Gausybėje piešinių vaizduojami spalvingi vaikų mėgiami knygų herojai.

Vasara tik prasideda, tad linkiu, kad į Jūsų rankas patektų dėmesio vertos knygos.

Renata Simanavičienė,

Vievio miesto bibliotekos Vaikų skyriaus bibliotekininkė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų