III Nacionalinis Lietuvos akordeonistų konkursas – iššūkiai ir perspektyvos

III Nacionalinis Lietuvos  akordeonistų konkursas – iššūkiai ir perspektyvos

Birželio 20, 27, 28 dienomis Kaune vyko III Nacionalinis Lietuvos akordeonistų kon­kursas. Renginys vyko laikantis visų saugumo rekomendacijų, dėl to labai stengėsi tiek konkurso organizatoriai, tiek patys dalyviai.

Dar žiemą iškilus abejonėms dėl šio konkurso teisėtumo, organizavimo­ teisių ir aplinkybių, akor­deonistų pasaulyje buvo daug nuomonių, minčių, pastebėjimų, nepasitenkinimo. Nors ir praretėjus dalyvių gretoms, vis dėlto konkursas įvyko. Ir tuo džiaugiasi tikrai ne viena dešimtis jaunųjų akordeonistų. Reikėtų pastebėti, kad garbūs akordeono muzikos pedagogai, vadovaudamiesi protokolais, nuostatais, gindami savo įsitikinimus ir nuo­mones, kartais jau pradeda užmiršti, kad svarbiausi yra ne raštai ir protokolai, o visų mūsų ateitis – vaikai, jaunieji akordeonistai, norintys muzikuoti, siekti, tobulėti. O kiekvieno pedagogo tikslas ir pašaukimas, kartais net ir paminant savo principus, stengtis dėl šių jaunų talentingų žmonių, dėl visų mūsų ateities ir gerovės.
Taigi įveikusios nelengvus karantino iššūkius, vasarišką karštį, atostogų viliones konkurse dalyvavo ir Vievio meno mokyklos jaunosios akordeonistės Evita Vaitkevičiūtė ir Eiva Pamarnackaitė (mokyt. S.Minkevičė). Tikrai buvo nelengva susikaupti alinančiame karštyje. Tačiau, kaip sakoma, kas mūsų nenugali – padaro stipresnius. Jaunosios muzikantės, sukaupusios visas jėgas, labai sėkmingai dalyvavo ansamblių kategorijoje iki 12 metų ir tapo Didžio­­jo Prizo (Grand Prix) laimėtojomis.
Džiaugiamės ir didžiuojamės jaunąja Vievio meno mokyklos akordeonistų karta, garsinančia Vievio miestelį. Nuoširdžiai dėkojame tėveliams už begalinį palaikymą, pa­skatinimą ir paramą. Tik visi kartu, dirbdami komandoje, galime pasiekti gražiausių rezultatų. To norėtųsi palinkėti kiekvienam iš mūsų ir visai Lietuvos akordeonistų bendruomenei – gražios ir saugios vasaros!

S. Minkevičė,
Vievio meno mokyklos akordeono mokytoja

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų