Festivalis „Keliam laipsnius“

Festivalis „Keliam laipsnius“

Birželio 16 dieną „Vaikų pasaulyje“ vyko festivalis „Keliam laipsnius“. Ant scenos renginio metu pasirodė jaunuolių pamėgti tiek vietiniai, tiek Lietuvoje gerai žinomi muzikos atlikėjai: Kukyzz, Skorpyx, DJ Simplex, Rimvis bei Furytto, taip pat pirmą kartą Elektrėnuose pasirodė komikas Saulius Andrukonis.

Festivalio metu vyko ne tik muzikos atlikėjų pasirodymai. Jaunimo savanoriškos tarnybos men­torė Aurelija Kuzmičienė įteikė pažymėjimus Elektrėnų savivaldybės savanoriams, kurie atliko 6 mėn. savanorišką tarnybą įvairiose organizacijose. Riedlenčių parke vyko geriausio triukininko varžybos, jas vedė savo srities meistras Nedas Sadauskas. Varžybose dalyvavo 16 talentingų jaunuolių ir buvo išrinkti trys nugalėtojai: 1 vieta – Vladas Liukaitis, 2 vieta – Andrius Mališauskas, 3 vieta – Mykolas Valevičius. Ant pievutės visai šalia scenos vyko gyva tinklalaidė „Palaidi plaukai“. Tinklalaidės vedėjos Ieva Sužiedelytė kartu su Rusne Bukšnaityte kalbėjo apie motyvaciją su festivalio organizatoriais, Elektrėnų jaunimo centro darbuotojomis, Elektrėnų visuomenės sveikatos biuro darbuotojais ir su pro šalį praeinančiais žmonėmis. Įvairius žaidimus vedė su jaunimu draugiškus santykius palaikančios organizacijos Raudonasis Kryžius bei „Ištiesk gerumo ranką“. Mažieji festivalio svečiai galėjo pramogauti šokinėdami ant batutų, o šokių studija „M studija“ linksmino žiūrovus ant scenos.

Festivalį organizavo Elektrėnų „Versmės“ gimnazijos moksleivių komanda, kuri laimėjo pagrindinį prizą balandžio mėn. vykusioje Jaunimo veiksmo dienoje. Elektrėnų savivaldybės administracijoje 8 moksleivių komandos iš skirtingų savivaldybės mokyklų varžėsi dėl pagrindinio prizo, tačiau „Keliam laipsnius“ originali idėja suorganizuoti vasaros atidarymo festivalį ir šį renginį palikti kitoms kartoms kaip palikimą nugalėjo. Komanda tokio masto renginį organizavo pirmą kartą. Patys jaunuoliai tei­gia, kad nors ir festivalį organizuoti buvo sunku, bet euforija, kuri apima matant minią žmonių, susirinkusią į jų organizuojamą renginį, atperka visus sunkumus.

„Keliam laipsnius“ komanda didžiausią padėką reiškia atvykusiems ir dalyvavusiems festivalyje, atlikėjams už pasirodymus, visiems prisidėjusiems už idėjas ir veiklas, pagrindinei rėmėjai Elektrėnų savivaldybei už galimybes jaunimui, Lietuvos moksleivių sąjungai ir užkandinei „Paragauk pats“, taip pat prisidėjusiems prie veiklų įgyvendinimo: Elektrėnų kultūros centrui, Vievio kultūros centrui, Elektrėnų batutų nuomai, restoranui „Perkūnkiemis“.

„Keliam laipsnius“ komanda

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų