Elektrėnų ligoninėje – darbų pabaigtuvės

Elektrėnų ligoninėje – darbų pabaigtuvės
Elektrėnų ligoninėje dabar jau tikrai viskas bus taip, kaip turi būti: priestate veikia priėmimo ir skubios pagalbos skyrius, įsigyta naujos medicininės įrangos, o patalpų rekonstrukciją ir kapitalinį remontą pagal sutartą grafiką atlikę statybininkai jau iškeliavo. (Apie Elektrėnų ligoninės ateitį kalba P. Noreika – video), (Kalba A. Koryzna – video)

Todėl antradienį, vasario 8 d., įvyko oficialios projekto „Ambulatorinių, palaikomojo gydymo ir slaugos paslaugų plėtra ir stacionarių paslaugų optimizavimas VšĮ Elektrėnų ligoninėje“ pabaigtuvės.
Ir pabaigtuvėse viskas taip, kaip turi būti: netrūko nei sveikinimų žodžių, nei dovanų, o ir simbolinė juosta ligoninės priimamajame buvo perkirpta.
Elektrėnų ligoninės vyr. gydytoja Laimutė Matkevičienė projektą, kurio vertė siekia 3,6 mln. Lt, vadino grandioziniu, o jo svarbą patvirtino ir į pabaigtuves atvykę svarbūs svečiai: sveikatos apsaugos ministras Raimundas Šukys, buvęs sveikatos apsaugos ministras Algis Čaplikas, sveikatos ministro patarėjas Jonas Jučas, UAB „Šeba“, atlikusios visus statybos darbus, direktorius Petras Šiburkis, Centrinės projekto valdymo agentūros sveikatos projektų vadovas Žilvinas Kačiuška, buvęs Lietuvos elektrinės direktorius Pranas Noreika ir kiti.
Ligoninės vyr. gydytoja džiaugėsi įvykdytu projektu ir sakė, jog jei būtų teikiama sveikatinimo nominacija, ją skirtų Elektrėnų savivaldybės administracijai, kuri ne tik morališkai rėmė projektą, bet ir vienoje dalyje tapo partneriais – avansu sumokėjo už medicininės įrangos įsigijimą, tarsi suteikė paskolą tol, kol ligoninę pasiekė pagal projektą gautos lėšos.
Ligoninės priimamasis per visus statybos darbus nebuvo uždarytas, todėl juostelė jame perkirpta tik simboliškai. Atsinaujinusią ligoninę pašventino monsinjoras Jonas Sabaliauskas: su Dievo malone ir Europos Sąjungos parama, reikia tikėtis, iš Elektrėnų ligoninės išeis vis daugiau sveikų, visas reikalingas ir kokybiškas paslaugas čia gavusių žmonių.

Red. inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų