Elektrėnų kultūros centro kieme ir vėl rinkosi džiazo meistrai

Elektrėnų kultūros centro kieme ir vėl rinkosi džiazo meistrai

Jau penktus metus iš eilės Elektrėnuose siautė džiazo festivalis ,,Jaunystė“. Elektrėnų kultūros centro kieme muzikos mylėtojus savo nuostabia muzika viliojo jau gerai žinomos džiazo grupės ir jaunieji atlikėjai iš visos Lietuvos.

Festivalį pradėjo įvairių meno mokyklų kolektyvai: konkurso ,,Elektrėnų žiburiukai“ nugalėtojai, vėliau scenoje šėlo elektrėniškių grupė ,,Basi“. Į jau gerokai įaudrintą publiką kreipėsi ir savo pasirodymu dar labiau užvedė Eugenijaus Vedecko vadovaujamas kolektyvas „The Magic Time Orchestra”, jau tapęs festivalio „Jaunystė“ simboliu. Muzikos mylėtojus nustebino ir džiugino pedagogė Valentina Jaronskaja, kuriai talkino kontrabosininkas Arman Isojan bei būgnininkas Andrius Kairys. Vėliau sceną šturmavo „Jazz Brothers“ – Viliaus Streckio, Gedimino Stankevičiaus ir Dovydo Buidovo kolektyvas. Džiazo mylėtojams jis patinka dėl savo nuoširdumo ir lengvai perprantamos muzikos ritmų. Rimanto Bagdono vadovaujama grupė „Jazz Comfort“ susirinkusiuosius stebino išskirtine muzika ir maloniais netikėtumais.
Vėliau ansamblis „The Ditties” ir trys žavios damos atliko ankstyvojo stiliaus svingo muziką, suteikdamos klausytojams galimybę nukeliauti į dvidešimtąjį dešimtmetį.

Red.inf.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų