Elektrėnų „Energija“ įveikė Daugpilio „Latgale“

Sausio 18 d., trečiadienį, Elektrėnų „Energijos“ ledo ritulininkai rezultatu 4:1 nugalėjo Daugpilio „Latgale“ klubą. Įveikę aštuntoje Latvijos atvirojo ledo ritulio čempionato turnyrinės lentelės vietoje esančią „Latgale“ komandą, bendroje įskaitoje elektrėniškiai uždirbo 3 taškus.

Viktorija Jaksebagaitė „Publicum Sport“  projektų vadovė

 

„Energijos“ gretose įvarčius pelnė Andrejus Burakovas (17:37), Dovydas Kulevičius (22:36), Aivaras Bendžius (32:28) ir Karolis Kubilius (34:42). Po du rezultatyvius perdavimus atliko Šarūnas Kuliešius ir Petras Nausėda, po vieną – Ilja Zagretdinovas, Aivaras Bendžius bei Dovydas Kulevičius.

Daugpilio ekipoje pasižymėjo Andrejus Kondrovskis-Kudrjavskis (47:18), taiklų perdavimą atliko Dmitrijus Larionovas.

Svečiuose žaidę elektrėniškiai persvarą įgijo pirmajame kėlinyje (1:0), o aikštės lyderių pozicijas užtvirtino trimis taikliais smūgiais antrojo kėlinio metu (3:0). „Energijos“ gynybą ir Nerijaus Dauksevičiaus saugomus vartus „Latgale“ žaidėjai įveikė tik trečiajame kėlinyje (0:1). Tai šeštoji „Energijos“ pergalė Latvijos atvirajame ledo ritulio čempionate.

„Šios dienos entuziazmas, drausmė ir puikus vartininko Nerijaus Dauksevičiaus pasirodymas atvedė komandą į pergalę. Kita vertus, negalima išskirti nė vieno žaidėjo – dirbome kaip vienas kumštis ir laikėmės suplanuotos strategijos“, – po rungtynių įspūdžiais dalinosi „Energijos“ vadovas ir žaidėjas Petras Nausėda.

Du „Energijos“ žaidėjai iš rungtynių pasitraukė dėl patirtų traumų. Puolėjas Romanas Aliapkinas žaidimo metu stipriai susitrenkė ranką, o gynėjui Petrui Nausėdai buvo sužeista nugara. Rytoj po medicininės apžiūros paaiškės, kada žaidėjai galės grįžti į aikštę.

Elektrėnų „Energija“ sausio 21 d., šeštadienį, 15 val., Vilniuje žais su Rygos „SMScredit.lv“.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų