„Elektrėnų kronika“ yra sanitaras

„Elektrėnų kronika“ yra sanitaras

Julija KIRKILIENĖ

Žurnalistikos ekspertai pilietinę žiniasklaidą lygina su sarginiais šunimis, miško sanitarais ir kitais tvarkdariais.

„Elektrėnų kronika“, iškėlusi mažą, bet labai seną problemą dėl apleisto ligoninės buvusio daržovių sandėlio, stovinčio ligoninės kieme („Nelaimės belaukiant. „Elektrėnų kronika“, Nr. 21, gegužės 26 d.), padarė mažą, bet labai gerą darbą ir save pelnytai gali priskirti prie sanitarų.

Po dviejų savaičių sandėlio langai buvo užkalti, o durys įstatytos naujos ir be galimybės kam nors svetimam atidaryti. Kaip buvo žadėjusi, savivaldybė patalpas sutvarkė anksčiau nei ten užsuko Vilniaus regiono Aplinkos apsaugos departamento Elektrėnų skyriaus vedėjas Viktoras Mindžiulis. Tiesa, ar sandėlį išvalė, nematė niekas ir pažiūrėti dabar nebegali, bet ir šiukšlių ten mesti taip pat niekas nebegalės. Bet apleistas objektas vis tiek netinka prie gražiai besitvarkančios ligoninės teritorijos. Apie senojo sandėlio ateitį savivaldybės administracijos direktorius Virgilijus Pruskas taip pakomentavo:

Elektrėnų savivaldybės tarybos 2016 m. rugpjūčio 24 d. sprendimu Nr.V.TS-184 šis daržovių sandėlis buvo įtrauktas į viešame aukcione parduodamo Elektrėnų savivaldybės nekilnojamojo turto sąrašą. Elektrėnų savivaldybės tarybos 2016 m. gruodžio 28 d. sprendimu Nr. V.TS-266 buvo išbrauktas iš sąrašo, nes dalis tarybos narių nusprendė, kad ant šio sandėlio yra vaikų žaidimų kalnelis. Šiuo metu yra rengiamas teritorijos nuo tvenkinio šalia Elektrėnų socialinės globos namų iki skverelio tarp ligoninės ir gyvenamųjų namų Trakų g. planas. Parengus šį planą, bus sprendžiama, ar jį parduoti, ar išlyginti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų