Dovana elektrėniškiams

Dovana elektrėniškiams

Sakote, kad poezija mūsų krašte – nepopuliari? Tik ne po trečiadienio vakaro, kurį vienas „triuškinančių metaforų svarmenų” meistras iš Elektrėnų pavertė tikrų tikriausia poezijos fiesta.

Ineta BRICAITĖ

 

Poetas Aivaras Veiknys sumanė supažindinti elektrėniškius poezijos mylėtojus su savo draugais, kurie ne tik taip pat myli poeziją, tačiau ir kuria ją. Garbingi svečiai Mindaugas Nastaravičius, Vytautas Stankus, Domantas Razauskas buvo išsamiai pristatyti, bet tai nieko nereiškia, palyginus su tuo, kaip jie pristatė save skaitydami ir dainuodami savo kurtas eiles.

Po svečių pristatymo prie mikrofono atėjęs Aivaras pajuokavo, kad viskas, kas buvo pasakyta apie juos, yra melas. Susirinkusieji juokėsi, bet taip pat ir atsiribojo nuo to, kokio garsumo yra žmonės, kiek knygų jie yra išleidę ir kiek metų rengia pasirodymus. Pilnutėlė salė žmonių tylėjo it musę prariję – jie tiesiog mėgavosi kūryba. Dainuojamosios poezijos profesionalas D. Razauskas brazdino gitaros stygas ne tik savo pasirodymų metu, bet ir pritardamas M. Nastaravičiaus, V. Stankaus ir A. Veiknio deklamuojamoms eilėms.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų