Atvirų durų diena kvies atrasti golfą

Atvirų durų diena kvies atrasti golfą

Lietuvos golfo klubai naują sezoną pasitinka savo duris atverdami visiems, norintiems išbandyti šią sporto šaką. Gegužės 14 d., sekmadienį, visi sporto entuziastai ir aktyvų laisvalaikį mėgstantys žmonės kviečiami iš arčiau susipažinti ir patys išbandyti golfą. Atrasti šio sporto teikiamą džiaugsmą, azartą ir ypatybes padės profesionalūs instruktoriai ir geriausi Lietuvos golfo aikštynai.

Jau nebe pirmus metus Lietuvos golfo federacija griauna mitus apie šią sporto šaką. Atvirų durų dienų metu siekiama priminti, jog golfą gali žaisti visi. Išbandyti jėgas savo aikštynuose iš viso pasiūlys 6 klubai.

Lietuvos golfo federacijos generalinis sekretorius Mindaugas Markevičius teigia, jog mitas neva šis sportas skirtas tik išrinktiesiems, sėkmingai griaunamas, o kiekvienais metais rengiama Atvirų durų diena golfo žavesį padeda atrasti vis platesnei visuomenės daliai.

„Be galo smagu, jog kasmetiniu renginiu tapusi Atvirų durų diena simbolizuoja sezoną startą, ir tuo pačiu parodo, kaip sparčiai auga mūsų bendruomenė. Kiekvienas metais sulaukiame didžiulio būrio dalyvių, norinčių atrasti ir pajusti mūsų mylimo žaidimo dvasią“, – teigia M. Markevičius.

Kaip teigia organizatoriai, golfas žavus tuo, kad neturi griežto amžiaus cenzo ar kitų fizinių reikalavimų. Pirmą kartą lazdą į savo rankas gali paimti tiek senjoras tiek mažoji šeimos atžala.

Netoli Klaipėdos esančio „National Golf Resort“ aikštyno komercijos direktorė Agnė Šimkutė džiaugiasi, jog klubas šiemet susidūrė su dalyvių antplūdžiu.

„Šiuo metu yra užpildytos beveik visos suplanuotos užsiėmimų grupės. Smagu, jog dalyviai aktyviai registruojasi ir rodo didelį susidomėjimą mūsų mylima sporto šaka“, – teigia ji.

Atvirų durų dienos metu profesionalūs instruktoriai dalyvius supažindins su teorine golfo puse: taisyklėmis, turnyrų tipais. Profesionalai ir entuziastai pasakos apie žaidimo vertybes, dvasią ir kitas iš pirmo žvilgsnio nepastebimas šios sporto šakos ypatybes. Vėliau visi norintys galės savo jėgas ant vejos išbandyti ir praktiškai, bei atlikti pirmąjį savo smūgį.

Gegužės 14 dieną išbandyti golfą galėsite geriausiuose Lietuvos golfo aikštynuose Vilniuje, Kaune, Elektrėnuose ir Druskininkuose ir Klaipėdoje. Daugiau informacijos apie renginį rasite adresu golfofederacija.lt/golfas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų