Arbatos gėrimas Mokytojo dienos proga

Arbatos gėrimas Mokytojo dienos proga

Šiais metais Mokytojo diena paminėta buvo kitaip, nei įprasta. Gausus savivaldybės pedagogų kolektyvas buvo pakviestas į restoraną „Perkūnkiemis“, ir prie puodelio arbatos, koncertuojant savivaldybės moksleivių meno kolektyvams bei saksofonininkui Vytautui Mockūnui, priėmė savivaldybės vadovų sveikinimus, bendravo tarpusavyje. Savivaldybės mero padėkos raštais apdovanoti buvo 18 mokytojų, pedagoginį darbą dirbę 35 ir 30 metų, šeši – už 45 ir 40 metų pedagoginį darbą, o už daugiau kaip 10 metų vadybinį stažą apdovanoti buvo 4 pedagogai.

Red. inf.

Mokytojo dienos paminėjimą vedęs „Versmės“ gimnazijos skaitovų būrelis mokytojams dėkojo visų moksleivių vardu. Meras Kęstutis Vaitukaitis prisiminė niekada nesenstančią  savo pirmąją mokytoją ir sakė, kad „sunkiai gerą“ darbą mokytojams verta dirbti vien dėl tokių vaikų, kurie jiems koncertavo.

Administracijos direktorius Henrikas Petrauskas sveikindamas mokytojus sakė tikintis gero bendradarbiavimo ir bendravimo su pedagogais, nes mokytojai nesensta, jo nuomone, dėl gerų darbo sąlygų. O  savivaldybės mokytojai tikrai nesensta. Tai matėsi, palydint 40-45 metus atidirbusias mokytojas pasiimti padėkos raštų. Rodėsi, tik užvilk joms moksleiviškas uniformas ir tos mokytojos neišsiskirs nuo savo auklėtinių.

Su Profesine švente, mielieji savivaldybės Pedagogai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų