Abromiškės – sveikatos oazė tarp Vilniaus ir Kauno

Ligos ir traumos dažnai nepraeina be pasekmių, darančių įtaką žmogaus gyvenimo kokybei. Todėl sutrikus sveikatai labai svarbu surasti kelią į naują viltį. Nors kiekvienas pacientas pažeidžiamas skirtingai, tačiau bendra yra emocinė įtampa, skausmas, judėjimo, savarankiškumo galimybių sumažėjimas. Tokiais atvejais geriausia pagalba – gyvenimą sauganti medicininė priežiūra ir aktyvi reabilitacija.

 

 

Abromiškių reabilitacijos ligoninėje kasmet reabilitacijos paslaugomis pasinaudoja apie 5000 žmonių. Čia jas teikia įvairių specialybių gydytojai, kineziterapeutai, ergoterapeutai, psichologai, logopedai, daugiau nei 90 slaugytojų. Aukštos kvalifikacijos darbuotojų ilgametė patirtis, dėmesys ir moderni medicininė įranga garantuoja kokybiškas paslaugas ir aptarnavimą.

 

Ligoninės veiklos sritis – suaugusiųjų ir vaikų medicininė reabilitacija. Suaugusių profiliai: kardiologija, neurologija, sąnarių ligos, traumatologija. Čia gydomi vaikai, sergantys plaučių, sąnarių, nervų, akių ligomis, po stuburo, galūnių, dubens traumų. Jie gali mokytis mokykloje, valgo sveiką maistą, o kad neliūdėtų toli nuo namų, jiems rengiamos šventės, diskotekos, pramoginės programos, išvykos, organizuojami žaidimai.

 

Abromiškių reabilitacijos ligoninėje atliekami bendrieji klinikiniai ir biocheminiai laboratoriniai tyrimai, taip pat širdies kardiograma, širdies, skydliaukės, vidaus organų echoskopijos, kaklo kraujagyslių tyrimai ir kt.

 

Pagal specialią tyrimų programą nustatomas rizikos laipsnis susirgti miokardo infarktu ar insultu. Atlikus būtinus tyrimus, gydytojas nustato arba atmeta miokardo infarkto tikimybę, sudaro individualų prevencijos planą ir pateikia rekomendacijas, kaip sumažinti šios ligos pavojų ir pagerinti gyvenimo kokybę.

 

Abromiškių reabilitacijos ligoninėje visą sausį dvylikos dienų reabilitacinis gydymas su apgyvendinimu ir maitinimu kainuoja net 15 procentų mažiau. Daugiau informacijos teiraukitės nemokamu telefonu 8 800 00 656.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų