„Dienoje su ledo rituliu“ Vilniuje – trejos rungtynės

Šeštadienį, sausio 16 dieną, Vilniuje rengiama „Diena su ledo rituliu“, kurios metu Vilniaus Pramogų arenoje vyks trejos ledo ritulio rungtynės.

 

Žiūrovai pamatys Atvirojo Latvijos čempionato kovą tarp Elektrėnų „Energijos“ ir Liepojos „Metalurgs“ komandų. Čempionate šiuo metu „Metalurgs“ užimą trečiąją vietą, o elektrėniškiai yra ketvirti.
Prieš svarbiausią vakaro dvikovą vyks Nacionalinės vaikų ledo ritulio lygos rungtynės tarp Rokiškio „Pipirini-Sparta“ ir Vilniaus „Geležinio vilko“ komandų, bei Lietuvos ledo ritulio lygos kova tarp Vilniaus „Hockey Punks“ ir Panevėžio LRK „Olimpo“.
„Norėtume, kad bent vieną dieną metuose lietuviai pamirštų antrąja šalies religija vadinamą krepšinį. Mes įrodysime, kad ledo ritulys gyvas ir yra pasiruošęs pakovoti dėl religijos vardo“, – sako Elektrėnų „Energijos“ prezidentas Petras Nausėda.
Pasak jo, idėja organizuoti renginį kilo norint parodyti ledo ritulio situaciją Lietuvoje ir tai, kad susidomėjimas šia sporto šaka auga.
„Dar nebuvo nė vieno renginio, kuris apjungtų visas komandas. Labai džiaugiamės, kad visuomenė pati pradeda domėtis šia sporto šaka. Sostinei pademonstruosime Elektrėnų „Energijos“ žaidimą – juk ne visi turi galimybę atvykti rungtynių žiūrėti į Elektrėnus“, – sako „Hockey Punks“ vadovas Martynas Šlikas.

delfi.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų