Vandensvydžio turnyras Vasario 16-ajai paminėti

Renginiuose, skirtuose Lietuvos valstybės atkūrimo 95-čiui paminėti, nebuvo pamiršti ir vandensvydžio mėgėjai. VšĮ Elektrėnų sporto, turizmo ir pramogų centro baseine buvo suor-ganizuotas mini vandensvydžio turnyras. Tai pirmas Lietuvoje toks turnyras, į kurį susirinko net 6 komandos iš Vilniaus, Kauno, Alytaus, Elektrėnų ir dvi Lietuvos jaunių rinktinės žaidėjų ekipos.

Buvo žaidžiama du kartus mažesnėje aikštelėje 3 prieš 3. Pirmame pogrupyje stipriausi buvo vilniečiai. Jie 2:0 įveikė kauniečius ir LJR I komandą, o kauniečiai nusileido LJR I – 0:2. Antrame pogrupyje stipriausia buvo LJR II komanda, kuri 2:0 laimėjo prieš Elektrėnų ir Alytaus žaidėjus. Po atkaklios kovos elektrėniečiai turėjo pripažinti Alytaus komandos pranašumą 0:2. Finaluose dėl 5-6 vietos Elektrėnų sporto centro komanda garbingai nugalėjo kauniečius ir užėmė 5 vietą. Alytiškiai liko treti, įveikę LJR I komandą.
Pagrindiniame finale Vilniaus komanda, sudaryta iš daugkartinių Lietuvos čempionų, įrodė savo pranašumą prieš LJR II komandą 8:4.
Visos komandos buvo apdovanotos taurėmis, o geriausi žaidėjai – prizais, kuriuos įsteigė Elektrėnų seniūnas Antanas Šalkauskas. Šio turnyro organizatorius VšĮ Elektrėnų sporto, turizmo ir pramogų centro direktorius Kęstas Vitkauskas paminėjo, kad tai taps tradiciniu, o ateityje gal ir tarptautiniu turnyru.