Dviračių trialo varžybose nenugalimi kaimynai latviai

Dviračių trialo varžybose nenugalimi kaimynai latviai
Šeštadienį, spalio 9 d., tarp Trakų ir Vievio vykusiose dviračių trialo varžybose visus nustebino profesionalus sportininkų iš Latvijos pasirodymas. Prie jų prisidėjo ir keli dviratininkai iš Rusijos.

Ypatingai sunkias kliūtis iš rąstų, blokų bei akmenų, esančias „Crazy ferma“ teritorijoje, suformavusi, rąstinius namus statanti UAB „Gelmeda“, nepasigailėjo net visko mačiusių dviratininkų. Devyni lietuviai dviejose klasėse („Elite“ bei „Beginners“) dėl trasos sudėtingumo turėjo pasidalinti 4-ąsias ir žemesnes vietas.
Šiame sporte reikalingas pasiruošimas pritraukia tik ypatingai šoklius, lanksčius ir fiziškai pasiruošusius jaunuolius, galinčius ne tik šokinėti ant vieno rato, bet ir apsisukti ore 360 laipsnių kampu, užšokti arba užvažiuoti ant 1,2 m aukščio kliūties, išlaikant pusiausvyrą įveikti įvairiausio sudėtingumo kliūčių rezginius. Ši dviračių sporto kryptis yra labai įdomi ir pritraukianti žiūrovų dėmesį, kuriuo atperkamas dalyvių sunkus darbas bei rizika, lydintys juos kiekvieną akimirką.
Daugiau apie tai : www.endurolithuania.com bei www.biketrials.lt

Parengė:
Paulius Albertavičius

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Europos balsas

Europos Pulsas