Dėl šviesoforo Sabališkių g. sankryžoje

Dėl šviesoforo Sabališkių g. sankryžoje

2020 m. gruodžio mėn. įrengus šviesoforinę sankryžą Sabališkių g., sausio mėn. buvo vykdoma eismo stebėsena. UAB „Eismo valdymo sistemos“ sausio 29 d. informavo, kad po vyk­dytos stebėsenos bus keičiamas šviesoforų algoritmas – Sabališkių g. kryptimi nuolat švies žalia šviesa, o nuo Saulės g. ir nuo įvažiavimo į miestą iš magistralinio kelio žalia šviesa užsižiebs stebėjimo kamerai užfiksavus automobilį. Po stebėsenos UAB „Eismo valdymo sistemos“ šviesoforinę sankryžą reguliuos nuotoliniu būdu.
2018 m. statant naująjį prekybos centrą buvo ieškoma sprendimų, kaip reguliuoti eismą Sabališkių g. sankryžoje. Tarp svarstomų projektinių pasiūlymų buvo ir žiedinės sankryžos įrengimas, tačiau to atsisakyta dėl per didelių įrengimo sąnaudų. Būtų tekę nukasti dalį šlaito šalia Saulės g. 28 namo ir užkasti šlaitą ties pre­kybos centru, keisti sklypų ribas. Taip pat Sabališkių g. yra gerai išvystyta infrastruktūra, kurioje yra buitinių ir lietaus nuotekų, vandentiekio, šilumos tiekimo, elektros tiekimo, ryšių tinklai. Daugelį šių tinklų būtų tekę iškelti.

Sabališkių gatvės šviesoforas

Elektrėnų savivaldybės administracijai eismo sauga yra viena iš prioritetinių veiklos sričių. Kiekvienais metais įgyvendiname nau­jas eismo saugumo priemones siekdami užtikrinti, kad mūsų gyventojai būtų apsaugoti nuo eismo įvykių ir jų padarinių.
Atsiprašome už laikinus nepatogumus Sabališkių g. sankryžoje!

Elektrėnų savivaldybės
administracijos inf.

Komentarai:

  1. Šis šviesoforas visiškai NEREIKALINGAS. Pinigų taškymas ir tiek. Plius – papildomas oro teršimas garantuotas. Negana , kad autostrada šalia, tai dar vieną teršimo tašką įrengė. Geriau akustinę sienelę autostradoje įrengtų, o ne šviesoforus kaime. Oi ne kaimas. Net du šviesoforai. Tikras miestas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų