Tradicijos – kelias į atsinaujinimą

Birželio 15 d. poilsiavietėje prie Bebrusų ežero, esančioje Molėtų rajone, vyko tradicinis bendrijos „Lietuvos krikščionių demokratų“ sąskrydis, kuriame aktyviai dalyvavo ir TS-LKD Elektrėnų skyriaus nariai. Sąskrydyje buvo ir šventiškų kalbų, ir rimtų pasikalbėjimų, ir smagių žaidimų bei rungčių, ir gardžių vaišių, ir džiuginančių pri­zų bei apdovanojimų, be abejo, puikaus oro, geros nuotaikos, o svarbiausia – nuostabių akimirkų drauge.
TS-LKD Elektrėnų skyriaus spor­tininkams, kuriuos kuravo TS-LKD Elektrėnų skyriaus pirmininko pavaduotojas V. Ašmena, sekėsi ypač gerai. Sportininkai laimėjo krepšinio varžybose I vietą, futbolo varžybose – I vietą bei tinklinio varžybose – III vietą. Sveikiname sportininkus!
Vakare prie laužo skambėjo dainos, sąskrydžio dalyviams dainavo šaunioji Austėja Pažėraitė iš Vievio, visi vaišinosi TS-LKD Elektrėnų skyriaus pirmininko R. Kartenio šašlykais ir mėgavosi bendrystės jausmu. Jei nepuoselėsime tradicijų, tai nesukursime ir naujų, juk tradicijos – tai kelias į atsinaujinimą!

Inga Karteienė,
Sąskrydžio dalyvė

Užs. nr. 1813

Susiję tekstai

Palikite atsiliepimą

Norite prisijungti prie diskusijos?
Palikite komentarą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

UA-128678564-1