Mokslo metų pabaiga - geras laikas padėkoti

Spausdinti
Narių vertinimas:  / 1
BlogiausiasGeriausias 
Parašyta Penktadienis, 09 birželio 2017

choras

Virginija JACINAVIČIŪTĖ

Tiems, kas lanko Meno mokyklą, mokslo metai būna darbingi ištisus metus. Po pamokų vaikai bėga į meno kalvę, kurioje vieni čiumpa instrumentus, kiti – teptukus ir tobulina meninius įgūdžius. Vaikai, kurie siekia įvertinimo, meno pamokų nepamiršta ir vasarą. Už tokį stropumą ir ryžtą būtina padėkoti.

Pernai Elektrėnų meno mokyklos vadovybė sugalvojo surengti atskirą renginį, kuris vainikuotų mokslo metus ir būtų proga padėkoti aktyviausiems vaikams, dalyvavusiems renginiuose, konkursuose, festivaliuose, tapusiems nominantais. Šiemet vyko jau antrasis Padėkos vakaras, kuriame buvo išdalintos 77 padėkos ne tik mokiniams, bet ir pasižymėjusiems mokytojams, socialiniams partneriams, mokykloms, su kuriomis bendradarbiauja Meno mokykla. Padėkos raštai taip pat buvo įteikti rėmėjams bei tėvams, kurie pinigine parama, pavėžėjimu ar kita pagalba paremia mokyklą.

„Širdingai ačiū visai bendruomenei už pastangas įgyvendinant mokyklos siekius, už mokyklos ir mūsų krašto garsinimą. Tikiuosi, kad ir kitais mokslo metais pasiekimai bus geri ir dar geresni, o garsas ir spalvos apie Elektrėnų meno mokyklą skambės dar plačiau“, - dėkodamas mokyklos bendruomenei sakė direktorius E. Petkevičius.

Share
Copyright 2011. Joomla 1.7 templates.