Chuliganiškas motociklo vairavimas

Spausdinti
Narių vertinimas:  / 0
BlogiausiasGeriausias 
Parašyta Pirmadienis, 09 sausio 2012

2011 m. rugsėjo 26 d., apie 14.00 val., Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Elektrėnų policijos komisariato (toliau – Elektrėnų PK) Patrulių būrio pareigūnai Elektrėnuose, Draugystės gatvėje, nustatė chuliganiško vairavimo atvejį, kai dvidešimt trijų metų T. B., vairuodamas motociklą, vienoje iš pagrindinių ir judriausių gatvių važiavo pirmąja eismo juosta, susilygino su antrąja eismo juosta važiuojančiu automobiliu, staigiai stabdė, po to dėl chuliganiškų paskatų, norėdamas atkreipti aplinkinių dėmesį, staigiai padidino greitį ir apie 10 – 20 metrų važiavo ant vieno galinio rato, taip keldamas pavojų sau, antrąja eismo juosta važiavusio automobilio vairuotojui ir keleiviams bei šaligatviu ėjusiems pėstiesiems.

Vilniaus aps. VPK Elektrėnų PK

Jam buvo surašytas administracinio teisės pažeidimo protokolas pagal Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodekso (toliau – ATPK) 1242 str. 2 d. (Chuliganiškas vairavimas, tai yra kelių eismo taisyklių pažeidimas dėl chuliganiškų paskatų, keliantis pavojų eismo saugumui arba savo ar kitų žmonių saugumui) ir skirta administracinė nuobauda – 1000 litų bauda su teisės vairuoti transporto priemones atėmimu 1 metams.

Trakų r. apylinkės teismas, išnagrinėjęs T. B. skundą dėl Elektrėnų PK priimto nutarimo ir administracinio teisės pažeidimo bylą, konstatavo, kad Elektrėnų PK nutarimu pagrįstai ir teisėtai pripažino, jog administracinėn atsakomybėn traukiamas asmuo Kelių eismo taisyklių pažeidimus padarė dėl chuliganiškų paskatų, o pažeidimai sukėlė pavojų atsakomybėn traukiamo asmens ir kitų žmonių saugumui. Skundas netenkintas.

Trakų r. apylinkės teismo nutartis gali būti skundžiama Vilniaus apygardos teismui.

Share
Copyright 2011. Joomla 1.7 templates.