Pirmoji metų byla, pradėta dėl neteisėto narkotikų disponavimo

Spausdinti
Narių vertinimas:  / 0
BlogiausiasGeriausias 
Parašyta Pirmadienis, 09 sausio 2012

Amfa22012 m. sausio 1 d., apie 1.40 val., Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Elektrėnų policijos komisariato (toliau –Elektrėnų PK) Patrulių būrio pareigūnai, patruliuodami Elektrėnuose, Sodų g., sulaikė Elektrėnų gyventoją D.K. (gim. 1993 m.), kuris pareigūnams savo elgesiu kėlė įtarimą.

Vilniaus aps. VPK Elektrėnų PK informacija

 

D.K., nenoriai atsakinėjo į klausimus, teigė neturintis draudžiamų daiktų ir, bandydamas nukreipti kalbą, pareigūnų dar nepaklaustas ir neapžiūrimas, pats kelis kartus pakartojo, jog neturi narkotinių medžiagų. Tai pasirodė netiesa – atliekant D. K. dalinę asmens apžiūrą jo kišenėje buvo rastas polietileninis maišelis su baltos spalvos milteliais, įtariama, narkotine medžiaga – amfetaminu.

Elektrėnų PK pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 259 str. 1 d. (neteisėtas disponavimas narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti). D.K. pristatytas į medicinos įstaigą patikrinti, ar nėra apsvaigęs nuo narkotinių medžiagų. Tai pirmasis tyrimas, pradėtas 2012 metais.

Share
Copyright 2011. Joomla 1.7 templates.