Vasario 16-oji Pastrėvio seniūnijoje

Spausdinti
Narių vertinimas:  / 1
BlogiausiasGeriausias 
Parašyta Penktadienis, 25 vasario 2011
Pastrėvio pagrindinėje mokykloje vyko renginys, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti. Renginio pradžioje vedėja A. Rumsevičienė pakvietė visus sugiedoti „Tautišką giesmę“.

Mokiniai deklamavo eilėraščius, dainavo dainas apie Lietuvą, skaitė ištraukas iš dokumentų apie Lietuvos Nepriklausomybės akto pasirašymą. Karolis  Kuneikis pademonstravo Vasario 16-osios akto signatarų nuotraukų skaidres.                  
Nepabūgęs žiemos šalčio į šventę atskubėjo Pastrėvio etnografinis moterų ansamblis „Volasta“, vadovaujamas Laimos Tidikienės. Moterų dainuojamos tautinės dainos nuteikė visus rimčiai ir susikaupimui, pamąstymui apie Vasario 16-osios prasmę Lietuvos  valstybei ir jos tautai.
Vėliau mokyklos direktorė Dangutė Stasiūnienė apdovanojo diplomais ir atminimo dovanėlėmis mokinius, kurie savo pasiekimais garsina Pastrėvio mokyklą ir seniūniją  įvairiuose konkursuose ir projektuose užimdami prizines vietas.
Renginiui pasibaigus seniūnijos kultūrinių renginių organizatorė Gražina Bubėnienė pakvietė visus apžiūrėti Belezų kaimo gyventojų, Elektrėnų savivaldybės „Metų ūkis 2010“ konkurso III vietos laimėtojų Danutės Lasevičienės ir jos motinos Marijonos Makarevičienės rankdarbių parodos, eksponuojamos seniūnijos kultūros patalpose. Renginio dalyviai su dideliu susidomėjimu apžiūrinėjo rankdarbius, dalijosi jų atlikimo technikos subtilybėmis.
Vėliau visi vaišinosi namuose pagamintais patiekalais, prie arbatos puodelio kalbėjosi apie nūdieną, dalijosi prisiminimais apie praeitį. Pasak aktyvios seniūnijos gyventojos, „Volastos“ ansamblio narės Bronės Cibulskienės, geriausias vaistas nuo depresijos yra tokie susiėjimai draugėn,  pasibuvimai bendruose renginiuose. Tuomet nuo kasdienių rūpesčių pailsi ne tik kūnas, bet ir siela.

Gražina Bubėnienė
Share
Copyright 2011. Joomla 1.7 templates.