Keletas pamąstymų apie straipsnį, publikuotą gruodžio 17 d. „Elektrėnų kronikoje“

Spausdinti
Narių vertinimas:  / 0
BlogiausiasGeriausias 
Parašyta Ketvirtadienis, 30 gruodžio 2010

Kodėl visgi „Elektrėnų komunalinis ūkis“ taip karštai priešinasi UAB „Priemiestis“ atėjimui į Elektrėnus?  Kuo gi tie vilniečiai yra baisūs?

Taigi mes aptarnaujame daug daugiabučių gyvenamųjų namų, ir taip jau ne vienerius metus, turime visus reikiamus atestatus, personalą, įdirbį. Taip, mes norime dirbti jūsų mieste, dirbti sąžiningai ir ilgai, konkurencijos sąlygomis (juk nestebina kiti miestai, kur administratorių yra keli, pavyzdžiui, Vilniuje jų virš 20). Mes tikrai siūlome konkurencingus tarifus aptarnaujant jūsų namus. Ir kam nuo to gali būti blogai? Gal baiminamasi, kad atėjus naujam administratoriui gali atpigti kai kurios paslaugos?
Mes pateikiame siūlomus tarifus Elektrėnų gyventojams. Spręskite patys.

Gyvenamojo namo techninės priežiūros kainos su PVM (1 kv.m)

lenntdghdfhd16GREYdgdshy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Stokojant argumentų prieš, gąsdinama kažkokiomis papildomomis rinkliavomis už neva registro duomenų apmokėjimą (anksčiau jų buvo neįmanoma išgauti iš Registrų centro, dabar, atseit, jie „pabrango“ nuo 1 iki 6 Lt), arba mitais apie brangų darbuotojų atvežimą iš Vilniaus (nereikia nieko niekur vežti, o reiktų  tinkamai organizuoti darbą vietoje).
Iš visų pareikštų straipsnyje minčių matosi tik vienas tikslas – neleisti į Elektrėnus kitos administruojančios įmonės, nes tai pakenks „Elektrėnų komunaliniam ūkiui“ ir privers pamažinti savo pelno apetitus.

Užs.
Share
Copyright 2011. Joomla 1.7 templates.