Inspektoriai – kaip Kalėdų Seneliai

Spausdinti
Narių vertinimas:  / 1
BlogiausiasGeriausias 
Parašyta Trečiadienis, 22 gruodžio 2010
Julija Kirkilienė

IMG_3171fudthysrysyPrieškalėdinę savaitę Elektrėnų turgavietę aplankė... Ne, ne Kalėdų eneliai, nors papuošta eglutė turguje stovi, o Mokesčių inspekcijos inspektoriai.
Tik ne pikto norėdami inspektoriai tikrino turgaus prekybininkus, o patarti ir patys pasmalsavo, kaip iš tikrųjų sekasi patiems smulkiausiems, bet duonos iš valstybės neprašantiems verslininkams.
Inspektorius Albertas Giedrys sakė  patikrinęs prekybininkų dokumentus, kuriuos kai kas buvo pamiršęs atsivežti.  Bet inspektorius paieškojęs duomenų bazėje įsitikino, kad prekiaujama legaliai. Naujai pertvarkytoje Elektrėnų turgavietėje inspektoriai piktybinių pažeidimų nerado, tik įsitikino, kad kasos aparatai čia nepasiteisintų. Maisto produktais prekiaujančios moterys sako per dieną surenkančios nuo 50 iki 100 Lt, iš jų atskaičiuoja mokesčius, susimoka už skolon paimtas prekes, tai ne kas ir lieka.  Bet verslininkai  turguje prekiauja per šaltį ar per lietų, nes patys sau yra ir darbdaviai, ir samdiniai. O ir elektrėniečiai yra įpratę pirkti turguje, nes pasitiki prekiautojais, tiki, kad jų produktai yra ekologiškesni ir pasiderėjus pigiau nusipirkti galima. Inspektoriai,  draugiškai pasikalbėję su prekybininkais, patarė, kur ir kaip pasitvarkyti reikėtų, palinkėjo geros prekybos ir sėkmingų ateinančių metų. Kalėdos ir yra tas stebuklų metas, kai net mokesčių inspektoriai ne priešais, kaip buvo įsivaizduojama, o patarėjais, padėjėjais tapo.
Share
Copyright 2011. Joomla 1.7 templates.