Ačiū Tau, Gerasis Žmogau,

Spausdinti
Narių vertinimas:  / 0
BlogiausiasGeriausias 
Parašyta Penktadienis, 03 gruodžio 2010
ghgfjghfguyirytetreLapkričio pabaigoje paspaudęs šaltukas priminė atskubančias Kalėdų šventes.
Prekybos centrai šventėms pasipuošė ne tik žvaigždėmis ir blizgučiais, bet ir akcijomis. Viena, bene svarbiausia, buvo maisto produktų aukojimas Maisto bankui. Krikščioniškasis pasaulis pradėjo susikaupimo - advento metą - na, o įmonės, įstaigos ir organizacijos vėl suskubo ieškoti praėjusiųjų metų geriausiųjų. Savivaldybėje taip pat tradiciškai ieškoma metų žmonių, o mes vėl skelbiame nominaciją „Ačiū Tau, Gerasis Žmogau“.
„Kupiškėnų vestuvių“ režisierius Povilas Zulonas mano, kad  visi  pasakojimai apie drakonus yra apie laiką, kai jaunuolis išgelbsti mergaitę nuo slibino, tai jis išgelbsti ją nuo per greito senėjimo: ji vėl sužydi skaisčiais veidais, vėl gyvena jaunyste. Tad ir mes šiame laike, šiuose praėjusiuose sunkmečio dienose, gelbėkime nuo to laiko slibino, ieškokime tų deimančiukų, kurie pagelbėjo, užtarė, žodžiu, darbais ar materialiai padėjo stokojančiam  žmogui.
Nebūkime abejingi, nebūkime nedėkingi, pastebėkime altruistus ir apie juos kalbėkime. Kalbėkime ne tik norėdami jam padėkoti, bet ir tikėdami, kad geras pavyzdys taps užkrečiantis ir tarp mūsų vis daugiau atsiras geraširdžių, geradarių žmonių.
Ieškokime gerųjų žmonių, o suradę, skubėkime gerąja naujiena pasidalinti su visais. Apie žmones rašykite laiškus ir siųskite juos elektroniniu ar įprastu paštu, skambinkite ar rašykite komentaruose. O skaitytojų  surastas  ir redakcijos įvertintas Gerojo žmogaus nominacija, nominantas bus apdovanotas vertingu prizu.  
Tad artėjant didžiajam stebuklui – Atpirkėjo užgimimui – susimąstykime apie Gyvenimo prasmę ir skubėkime ne tik būti geresni, bet ir papasakoti apie geruosius žmones. Laukiame laiškų, skambučių ar užeinančiųjų į redakciją su gerąja žinia.

Julija Kirkilienė
Share
Copyright 2011. Joomla 1.7 templates.