Elektrėnus trečią kartą užliejo džiazo muzikos banga

Spausdinti
Narių vertinimas:  / 0
BlogiausiasGeriausias 
Parašyta Penktadienis, 10 rugsėjo 2010
IMG_1166ghdfhdŠeštadienį, rugpjūčio 4 d., Elektrėnus užliejo trečiasis džiazo muzikos festivalis „Jaunystė“. Popietę ir vakarą į aikštę už kultūros centro rinkosi grybavimo karštligei atsispyrę ir kultūringų pramogų pasiilgę elektrėniečiai.

Festivalį pradėjo jaunieji Elektrėnų meno mokyklos džiazo muzikantai ir elektrėniečių grupė „Glad“. Grupės vokalistė Evelina Pliskauskaitė pripažino, kad džiazą jie atliks pirmąkart, o tam į talką glad‘ai pasikvietė fleitininką.
Vėliau į sceną žengė atsikūrę ir visą vasarą repetavę „3 Grantai“ ir atliko veikiau jau bliuzą – ironiškas dainas apie meilę ir gyvenimą.
Dideliu būriu sceną užėmė tiesiai iš Sostinės dienų atvykęs Karoliniškių muzikos mokyklos džiazo orkestras „The Magic Time Orchestra“.  Orkestro vadovas Eugenijus Vedeckas bandė užkrėsti elektrėniečius šmaikščiu šokiu – lindihopu.
Vakarėjant rimtėjo ir muzika: modernaus džiazo improvizacijas skleidė „Julia Jazz Quartet“, o daugeliui žinomus, klasika tapusius kūrinius atliko Jurgis Brūzga su „Green Bridge Band“. Festivalio atradimu tapo „Indrė ir baisios stygos“. Ši grupė pademonstravo džiazą su folklorinės muzikos prieskoniais. O festivalio desertu galima pavadinti „Puppuni seses“, nustebinusias 1940-ųjų stiliaus muzika.
Red. inf.
Share
Copyright 2011. Joomla 1.7 templates.