Derliaus šventėje – šaškių turnyras

Juozo Žydelio kovą stebi šaškių sporto didmeistris Anatolijus Šugajevas ir Birutė Kazlauskienė

Tradicinę derliaus šventę Elek­trėnuose aštuntą kartą papildo šaškių turnyras Mero taurei laimėti. Šį sekmadienį, rugsėjo 29 dieną, į turnyrą suvažiavo 14 šaškininkų iš Kauno, Kaišiadorių, Trakų, Aukštadvario ir, žinoma, Elektrėnų. Po 4 valandų įtemptos kovos buvo išaiškinti stipriausi šaškininkai. Pirmąją vietą laimėjo šaškių sporto meistras iš Bijūnų (Trakų r.) Kęstutis Blaževičius. Jis 8 partijas laimėjo, o devintąją sužaidė lygiosiomis. Antrasis liko sporto meistras iš Kaišiadorių Aleksas Kupčiūnas. Taurę už trečią vietą išsivežė kaunietis, kandidatas į sporto meistrus Emilijus Jurkynas. Turnyre taip pat dalyvavo trys šaškininkės: pirmąją vietą iškovojo elektrėniškė Birutė Kazlauskienė. Turnyrą organizavo ir teisėjavo elektrėniškis, šaškių didmeistris Anatolijus Šugajevas.