Darbingas L. Matkevičienės pirmadienis Elektrėnuose

Virginija Jacinavičiūtė

Elektrėniškę Aldoną Obolevičienę domino sveikatos klausimai

Elektrėniškę Aldoną Obolevičienę domino sveikatos klausimai

Spalio 29-ąją Lietuvos Respublikos Seimo narė Laimutė Matkevičienė susitiko su gy­ventojais. Į susitikimą su Seimo nare piliečius atvijo įvairūs klau­simai. Vieni atvyko pasikonsultuoti, kiti pasidalinti pasiūlymais ar padėkoti už pagalbą. Per keturias valandas Seimo narė spėjo išklausyti visus interesantus, įsigilino į problemas. Dalį klausimų pavyko išspręsti tiesiog konsultacijomis telefonu.
Į Seimo narę kreipėsi elektrėniškė, kuri dėl gydytojų ne­apsižiūrėjimo prarado galimybę rea­bilituotis sanatorijoje. Medikės išsilavinimą turinti L. Matkevičie­nė išeitį iš padėties rado priėmimo metu telefonu pasikonsultavusi su kitais medikais ir patarė, kad dėl kardiologinės reabilitacijos indikacijų, tikslinga detalesnė gydytojo kardiologo konsultacija. Nuo lapkričio 5 dienos Elektrėnų ligoninės konsultacinėje poliklinikoje pradės dirbti kardiologas.
Interesantai domėjosi že­mėtvarkos, daugiabučių sienos apšiltinimo, bankrutavusio „Snoro“ banko indėlių susigrąžinimo klausimais. Priėmime pasitaikė ir keistų interesantų, kurie atėjo ne pagalbos prašyti, o padėkų reikalauti. Kadangi Seimo nariai daugiausiai rūpinasi įstatymų leidyba, o žmonės dažnai kreipiasi dėl savivaldos lygmens problemų, kai kuriems žmonėms buvo pasiūlyta pasinaudoti savivaldybės juristų teikiama nemokama teisine pagalba. Dalį pasiūlymų Seimo narė pasižymėjo sąsiuvinyje ir žadėjo plačiau pasidomėti pensijų, pašalpų klausimais, o surinkta informacija pasidalinti telefonu ar kituose susitikimuose.

Susiję tekstai

Palikite atsiliepimą

Norite prisijungti prie diskusijos?
Palikite komentarą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

UA-128678564-1