Popietė su Ž. P. Smalsku ir V. Baranausku

Popietė su Ž. P. Smalsku ir V. Baranausku

Karolina Navakauskaitė,
VU Komunikacijos fakulteto studentė, praktikantė

Liepos 9 d. Elektrėnų savi-val­dybės viešojoje bibliotekoje vy­ko poeto Žilvino Prano Smalsko ­knygos „Žodžiai kišenėje“ pristatymas. Anykštietis Ž. P. Smalskas yra kilęs iš Elektrėnų. Kaip jis pats teigia, savo trečdalį gyvenimo yra praleidęs šiame mieste.

This slideshow requires JavaScript.

Knygoje „Žodžiai kišenėje“ poetas įamžino ne tik savo eiles, bet taip pat ir savo kūrybos dainas. Šias dainas knygos autorius parašė ne vienas. Dainų bendraautoris yra taip pat anykštietis, bardas Vladas Baranauskas. Jo dėka žmonės, susirinkę į Elektrėnų savivaldybės viešosios bibliotekos konferencijų salę, galėjo išgirsti gyvai atliekamas jo paties ir Ž. P. Smalsko kūrybos dainas.
Be to, knyga yra iliustruota skulptūrų, kurios stovi Anykščių rajone, nuotraukomis. Skulptūras sukūrė pats Ž. P. Smalskas. Pasak knygos autoriaus, nuotraukos yra ypatingos tuo, jog šalia skulptūrų yra įamžinti be galo laisvi žmonės. „Prie skulptūrų vežiausi drąsius, savo vidumi laisvus žmones, kurie nebijojo nusifotografuoti nuogi“, – pristatinėdamas knygos iliustracijas pasakojo Ž. P. Smalskas.
Susitikimo pabaigoje burtų keliu buvo išrinktas žmogus, kuriam ati­teko „Žodžiai kišenėje“ knyga su autoriaus parašu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų