Neturintiems kvietimų: ragina atvykti

Neturintiems kvietimų: ragina atvykti

Popiežiaus apsilankymas Lietuvoje yra istorinis įvykis, todėl kviečiame ir norime sudaryti galimybę dalyvauti kiekvienam Lietuvos žmogui. Tai bus didelė šventė ir visi yra į ją pakviesti. Jei nespėjote užsiregistruoti ir neturite nemokamo kvietimo į susitikimą su jaunimu ar šv. Mišias, vis tiek atvažiuokite į susitikimus tiek Vilniuje, tiek Kaune.
Kaune bus ekranų ir vietos neužsiregistravusiems žmonėms. Vilniuje Jaunimo susitikimą bus galima stebėti net ir nepakliuvus į jaunimui skirtus sektorius, nes erdvė aplink Vilniaus Katedros aikštę, kur vyks susitikimas, yra atvira.
Labai laukiame žmonių Vilniaus ir Kauno gatvėse, kur popiežius važiuos atviru papamobiliu. Į Lietuvą buvo atgabenti net du papamobiliai, vienas jų bus Kaune, kitas – Vilniuje. Tai tam, kad Šventasis Tėvas galėtų pamatyti kuo daugiau mūsų veidų, būti arti, o mes galėtume jį sveikinti.
Konkrečios gatvės ir laikas, kada popiežius važiuos papamobiliu, yra nurodytos programoje.
Be didžiojo susitikimo su jaunimu, šeštadienį Vilniuje taip pat vyks susitikimai S. Daukanto aikštėje ir prie Aušros Vartų. Sekmadienį Kaune visi kviečiami į šventąsias Mišias, o popietę Vilniuje žmonės laukiami Lukiškių aikštėje ir vėliau visame kelyje, kuriuo popiežius Pranciškus važiuos nuo Lukiškių aikštės iki Nunciatūros Antakalnyje.

Red. inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų