Paskutinį vasario trečiadienį bendruomenė „Elektrėnų kraštas“ rinkosi į ataskaitinį rinkiminį susiėjimą. Vieną kadenciją bendruomenei vadovavęs Edmundas Vėželis nebesutiko pareigas užimti antrą kadenciją, todėl negausi bendruomenė ieškojo naujo pirmininko. Bendruomenė „Elektrėnų kraštas“, jungianti Elektrėnų miesto žmones, gausa nepasižymi, o ir dideliems darbams atlikti neturi tokių patalpų, kaip turi kai kurios kaimiškosios bendruomenės. Bet žmonės mėgsta rinktis į įvairius užsiėmimus, kartu švęsti šventes, aktyviai dalyvauti mieste vykstančiuose renginiuose, organizuoti išvykas.
Aptarę bendruomenės praėjusių metų darbus, prisiminė juos Jūratės Gruzdienės darytose nuotraukose, išklausę finansinę veiklos ataskaitą, į pirmininko pareigas pasiūlė du kandidatus: Vaidą Ratkevičių ir Vladimirą Fedotovą. Atviru balsavimu pirmininku išrinktas buvo V. Fedotovas. Jis bendruomenei jau yra vadovavęs prieš E. Vėželį.

Bendruomenė aptarė ateities darbus, išsakė norą dirbti aktyviau ir į bendruomenę atvesti daugiau žmonių, sprendė, iš kur bendruomenė galėtų gauti finansų veiklai vykdyti. Naujoji bendruomenės valdyba su pirmininku priešakyje dalinosi mintimis apie galimus projektus, nario mokestį, 2 proc. pajamų mokesčio surinkimą ir kt.
Red. inf.