,,Ežiogolo‘‘ šventė

,,Ežiogolo‘‘ šventė
Greta Kamandulytė

Rugsėjo 22 d. prie Elektrėnų savivaldybės sporto mokyklos rikiavosi įvairaus amžiaus jaunimas, organizatoriai, rėmėjai, svečiai. Visi jie nerimastingai žvalgėsi į dangų, kuris vis niaukėsi, ir atrodė prapliups lyti.  Bet gamta leido iškilmingai atšvęsti atnaujintos futbolo aikštelės ir „Ežiogolo“ turnyro atidarymą.

„Ežiogolo“ šventę  papuošė nuotaikingas ,,Yamaha‘‘ mokyklos mergaičių ansamblis, kalbėjo šventės šeimininkas – Elektrėnų sporto mokyklos direktorius Valdas Škadauskas, DnB NORD banko poskyrio vadovė Silvija Paulionienė, Elektrėnų savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Stasys Voveris bei Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyr. specialistas Algirdas Norvilas. Visi palinkėjo susirinkusiems sportuoti, gerai praleisti laiką bei sudalyvauti gerose futbolo varžybose.
Varžybas iniciavo Lietuvos futbolo federacija ir futbolo aikštelę padėjęs atnaujinti DnB NORD bankas. Pirmieji žaidė DnB NORD banko atstovai prieš Elektrėnų savivaldybės komandą. Kadangi žaidynės buvo draugiškos, tai ir sužaidė draugiškai 1:1. Tai buvo suaugusiųjų varžybos, na o vaikų varžybose žaidė „Velnių “ ir „Viesulo “ komandos.
Vaikai taip pat neliko nuskriausti, visos šventės rėmėjas, geradarys DnB NORD bankas padovanojo Elektrėnų sporto mokyklai kamuolių, lankų bei pompą… Jeigu kartais kas nors persistengtų sportuodamas.
Taip pat vyko įvairių išbandymo konkursų vaikams, juk ne kiekvienas gali septynis kartus aplink save apsisukęs dar ir į vartus, kuriuos taip pat dovanojo DnB NORD bankas, pataikyti. Be išbandymo konkurso vyko  taiklumo, žongliravimo ir kitokios varžybos.
Taigi, veikti ir jaunimui, ir vyresnio amžiaus dalyviams buvo ką.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų