Šimtmečio stalo teniso varžybos Kietaviškėse

Prieš pat kovo 11-ąją Kieta­viš­kėse vyko stalo teniso varžybos, skirtos Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui paminėti. Šios stalo teniso varžybos tapo tradicija, ir vaikai jų labai laukia. Šį kartą varžybose rungėsi jaunesnių klasių mokiniai. Po ilgos kovos trečiąją vietą užėmė Simas Taparauskas, antrąją – Erikas Nasutavičius, o pirmąją laimėjo Harutyun Kurdyan.
Nugalėtojai buvo apdovanoti stalo teniso raketėmis, medaliais, padėkos raštais. Pirmos vietos laimėtojui buvo įteikta taurė. Kovo 11-osios stalo teniso varžybų, skirtų Lietuvos valstybės atkūrimo 100-čiui paminėti, nugalėtojui buvo įteikta Kietaviškių seniūnijos taurė.
Esame dėkingi Kietaviškių mokyklos kūno kultūros mokytojai Aušrai Taparauskienei už teisėjavimą stalo teniso varžybose.