Jaunimo alternatyvios mados festivalis „IKRA MADA KILiMAS“ ieško jaunųjų dizainerių

Spausdinti
Narių vertinimas:  / 0
BlogiausiasGeriausias 
Parašyta Antradienis, 13 birželio 2017

ikramadakilimasRugsėjo 9 d., Palangoje įvyks jaunimo alternatyvios mados festivalis „IKRA MADA KILiMAS“. Dalyvių registracija į mada besidominčius moksleivius bei meno krypties studentus subursiantį projektą jau prasidėjo ir tęsis iki birželio 20 d.

Festivalio metu jaunieji mados kūrėjai turės progą susitikti, pamatyti vieni kitų darbus, viešai pristatyti savo kolekcijas, pasimokyti iš profesionalų ir dizaino studentų. Renginyje laukiama jaunimo iš Lietuvos mokyklų bei studentų iš aukštųjų mokyklų. Klasės draugų bei kolegų padedami gabūs dizaineriai savo sukurtas kostiumų kolekcijas pristatys Palangos bendruomenei bei miesto svečiams. Profesionali komisija atrinks 3 geriausiais kolekcijas, o pirmos vietos lauks ypatingas prizas.

Prieš kolekcijų pristatymą atvykę svečiai ir vietinis jaunimas turės progą sudalyvauti kūrybinėse dirbtuvėse bei pasiklausyti paskaitų. Laukiami lektoriai: Asta Labžentytė (dizainerė, VDA dėstytoja), Monika Olbakaitė (NAKED BRUCE prekinio ženklo įkūrėja) ir Patricija Pregesaitė (dizainerė).

Asta Labženskytė pristatys pirmą kartą Lietuvoje rengiamą tarptautinį trumpametražių mados filmų mini-konkursą festivalį. Jo programoje bus demonstruojami kūrėjų iš įvairių Baltijos šalių darbai, primenantys, kad mada yra neatsiejama meno ir kultūros dalis. Patricija Pregesaitė, šiais metais baigusi 12 klasių, dar būdama moksleive pristatė savo kolekcija festivalyje “Mados infekcija”. Ji pasidalins savo patirtimi ir įkvėps jaunuosius dizainerius siekti savo svajonių. Monika Olbakaitė, sėkmingai sukūrusi ir išpopuliarinusi unikalaus dizaino tempres ir drabužius, papasakos savo sėkmės istoriją ir dalins patarimus kaip išlikti originaliems.

Šiais metais norima atrinkti pačias alternatyviausias ir įspūdingiausias kolekcijas, todėl organizatoriai skelbia atrankos konkursą.

Kūrėjų ir dalyvių amžius: 14 - 20 metų.

ATRANKOS ANKETA: https://goo.gl/ohlVp6

Anketos priimamos iki birželio 20 d.

Jaunieji dizaineriai, laukiame jūsų paraiškų!

Renginys nemokamas.

Festivalis dalinai finansuojamas Lietuvos kultūros tarybos ir Kultūros ministerijos.

Share
Copyright 2011. Joomla 1.7 templates.