Sulaikant asmenį, įtariama vagyste, rasta ir narkotinių medžiagų

Spausdinti
Narių vertinimas:  / 0
BlogiausiasGeriausias 
Parašyta Penktadienis, 30 rugsėjo 2011

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Elektrėnų policijos komisariato pareigūnai sulaikė Elektrėnų gyventoją, įtariamą įvykdžius vagystę, jo kišenėse rado popierinių lankstinukų su heroinu. Elektrėnų policijos komisariate pradėti du ikiteisminiai tyrimai.

Vilniaus aps. VPK Elektrėnų PK

Rugsėjo 23 d. Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Elektrėnų policijos komisariate (toliau – Elektrėnų PK) buvo gautas Elektrėnų savivaldybės Vievio seniūnijos gyventojos  V.M.  pareiškimas, kad  apie 10.40 val. Vievyje, parduotuvėje, nepažįstamas jaunuolis išplėšė iš rankų piniginę, kurioje buvo 400 Lt. Pareigūnams susitikus su nukentėjusiąja ir surinkus būtiną informaciją, kilo įtarimas, kad šią vagystę galėjo įvykdyti niekur nedirbantis, teistas, Elektrėnų gyventojas A.J. (gim. 1989 m.). Tą pačią dieną, 12.40 val., Elektrėnuose, autobusų stotelėje, minėtas asmuo buvo sulaikytas grįžtantis autobusu iš Vilniaus į Elektrėnus. Atlikdami asmens kratą A.J. drabužių kišenėse pareigūnai rado panaudotą medicininį švirkštą, arbatinį šaukštelį su nuosėdomis ir 13 popierinių lankstinukų, apvyniotų juoda izoliacine juostele, su  pilkšvos spalvos milteliais, kaip įtariama, narkotine medžiaga – heroinu.

Pareigūnai, tęsdami operatyvines priemones, tą pačią dieną Elektrėnuose sulaikė niekur nedirbantį, teistą Elektrėnų gyventoją A.T.  (gim. 1991 m.), važiuojantį automobiliu į Elektrėnus. Jis turėjo vieną popierinį lankstinuką, apvyniotą juoda izoliacine juostele, su pilkšvos spalvos milteliais, kaip įtariama, narkotine medžiaga – heroinu.

Dėl minėtų nusikalstamų veikų A.J. ir A.T. sulaikyti ir uždaryti į Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato areštinę.  Elektrėnų policijos komisariate  pradėti du ikiteisminiai tyrimai pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 259 str. 1 d. ir 178 straipsnio 2 d.

Share
Copyright 2011. Joomla 1.7 templates.