Knygų bibliografinės apžvalgos Vievio bibliotekoje

Spausdinti
Narių vertinimas:  / 0
BlogiausiasGeriausias 
Parašyta Penktadienis, 29 balandžio 2011

Balandžio 15 d. Vievio bibliotekoje apžvelgėme naujesnes knygas, kuriomis stengiamės sudominti esamus ir būsimus skaitytojus. Taigi atsirinkome įvairaus žanro literatūrą.

Vievio m. bibliotekos inf.

Rūtos Antanaitienės, Elicijos Stackevičienės ir Petro Basalyko knygoje „Šilauogės, bruknės, spanguolės – sode ir ant stalo“ (Ūkininko patarėjas, 2009) išsamiai supažindinama su šilauogių, spanguolių ir bruknių auginimu, populiariomis veislėmis, uogų gydomąja ir maistine verte, kurią puikiai iliustruoja pateikti receptai.

„Rytų išminties enciklopedija“ (Tyto alba, 2010) – tai pirmas leidinys Lietuvoje, kuriame apžvelgiama Rytų religijų visuma, supažindinama su Rytų mitologija, senovės raštijos ir garsiausiais raštijos ir dailės paminklais, pateikiama senovės išminčių, senovės raštijos kūrinių ištraukų.

Dr. Andriaus Eitučio, ilgamečio KTU Inžinerinės mechanikos dėstytojo, knyga „Kalendoriniai laikrodžiai“ (Mintis, 2010) atskleidžia laiko sampratos raidą nuo seniausių laikų iki šių dienų dviem aspektais – kaip kultūros istoriją ir kaip laiko matavimo istoriją.

Ramūno Palšaičio vadovėlyje „Šiuolaikinė logistika“ (VGTU leidykla Technika, 2010) analizuojama šiuolaikinės logistikos koncepcija ir logistikos uždaviniai. Išsamiai išnagrinėtos pagrindinės logistinės veiklos sritys. Knyga gali būti naudinga gamybinių, prekybos ir transporto įmonių specialistams.

Kristinos Sabaliauskaitės „Silva Rerum II“ (Baltos lankos, 2011) – antrasis šios autorės romanas, tęsiantis Norvaišų šeimos istoriją.

Taip pat pristatėme Valdo Pruskaus ir Mindaugo Briedžio knygą „Etika“ (VGTU leidykla Technika, 2010), Haruki Murakami „1Q84“ (Baltos lankos, 2011), Romain Gary „Dangaus šaknys“ (Baltos lankos, 2011), Melissa Nathan „Auklė“ (Alma littera, 2007), Carlos Ruiz Zafon „Angelo žaidimas“ (Tyto alba, 2011) ir kt.

Visus maloniai kviečiame apsilankyti bibliotekoje ir pasirinkti tinkamą knygą intelektualiam laiko praleidimui.

Share
Copyright 2011. Joomla 1.7 templates.