Žemės dienos svečias – profesorė Kalėdauskienė

Spausdinti
Narių vertinimas:  / 0
BlogiausiasGeriausias 
Parašyta Penktadienis, 08 balandžio 2011

1

Kovo 21-25 dienomis Pastrėvio pagrindinėje mokykloje vyko renginiai, skirti Žemės dienai. Visiems priminsime, kad šie, 2011 – ieji, metai – paskelbti tarptautiniais miškų metais. Taigi šia proga visą savaitę pradinių klasių mokiniai piešė piešinius, skirtus Žemės dienai, tema „Miškas - mūsų draugas“. Vyresnių klasių mokiniai gamino ir į medžius kėlė inkilėlius į gimtinę sugrįžusiems paukščiams.

Vilija RAKAUSKAITĖ

O penktadienį visi mokinai, mokytojai ir svečiai sugūžėjo į  mokyklos antrąjį aukštą, kur ir įvyko mokytojos, „Jaunųjų miško bičiulių“ vadovės Irenos Beržinskienės organizuojamas  „Žemės dienos“ renginys. Po trumpos įžangos pasigirdus muzikai scenoje padvelkė jaunųjų dizainerių Gabrielės Rakauskaitės ir Agnės Beizaraitės pavasario madų kolekcija, iš jau panaudotų žaliavų sukurta specialiai Žemės dienai.

Netrukus pasirodė visų laukta viešnia, vaikų gerai žinomos laidos „Gustavo enciklopedija“ veikėjo profesoriaus Kalėdausko žmona - profesorė Kalėdauskienė (Vilija Rakauskaitė, 10 klasės mokinė). Jos neišsenkanti žinių enciklopedija atskleidė daugybę įdomių faktų apie mūsų žemę, medžius ir supančią aplinką.

Vėliau žiūrovai buvo suburti į komandas, kad varžytųsi linksmoje viktorinoje-konkurse. Dalyviai ne tik sprendė kryžiažodžius, atsakinėjo į klausimus, bet ir kurdami bei vaidindami pasitelkė savo meniškus sugebėjimus. Komandas atsakingai vertino komisija, o susumavus balsus paaiškėjo, kad laimėjo mokytojos  D. Rakauskienės vadovaujama komanda „Miškinukai“. Visiems užtraukus žinomą dainą „Kaip gražu miške“ šventė baigėsi.

Nuostabu, kad šventėje nuolat sklandė šiltos nuotaikos, o visi joje dalyvavo noriai. Taigi nepamirškime mylėti Žemės, nes tada ji mylės ir Mus.

 

 

Share
Copyright 2011. Joomla 1.7 templates.