Prasideda gyventojų surašymo antrasis etapas

Spausdinti
Narių vertinimas:  / 0
BlogiausiasGeriausias 
Parašyta Antradienis, 05 balandžio 2011

surasymasVykstant antrajam gyventojų surašymo etapui – gyventojų apklausai, Policijos departamentas prie vidaus reikalų  ministerijos geranoriškai sutiko pagelbėti  Statistikos departamentui užtikrinant gyventojų ir surašinėtojų saugumą.

Policija, bendradarbiaudama su seniūnijomis, padės informuoti gyventojus, kaip atrodo surašinėtojai ir kaip išvengti jais apsimetusių asmenų. Pareigūnai rūpinsis ne tik gyventojų, bet ir surašinėtojų saugumu - suteiks jiems informaciją apie galimą pavojų lankantis tam tikruose būstuose. Prireikus pareigūnai surašinėtojus palydės iki šių būstų ir užtikrins surašinėtojo saugumą šiam apklausiant.

Nuo balandžio 5 iki gegužės 9 dienos vyks gyventojų apklausa. Surašinėtojai lankys tuos būstus, kurių gyventojai nedalyvavo e. surašyme ar e. surašymo metu pateikė ne visus surašymo duomenis, pvz., susirašė kiekvienas atskirai ir negalima nustatyti namų ūkių ryšių tarp gyventojų. Gyvenamosiose vietovėse, kurių adresas nepilnas, t. y. be gatvės ar namo numerio, surašinėtojai pasiteiraus, ar susirašė visi būsto gyventojai. Surašymo darbuotojais dirbs gyventojai iš tų pačių gyvenamųjų apylinkių, todėl ypač kaimo gyventojai surašinėtojus turėtų pažinoti.

Vis dėlto Statistikos departamentas perspėja gyventojus būti budrius ir prisiminti, kaip atpažinti surašinėtoją.

Vilniaus aps. VPK Elektrėnų PK

Share
Copyright 2011. Joomla 1.7 templates.