Protų kovos Vievio miesto bibliotekoje

Spausdinti
Narių vertinimas:  / 0
BlogiausiasGeriausias 
Parašyta Penktadienis, 04 kovo 2011
IMG_6656dfgdfhsyshyfghfVasario mėnesį daugumoje Lietuvos bibliotekų vyko akcija, visus metus truksianti nacionalinė kampanija „Atsargus internete“, kurią inicijuoja projektas „Bibliotekos pažangai“. Joje dalyvavome ir mes – Vievio miesto bibliotekos darbuotojai ir lankytojai.

Nacionalinės kampanijos „Atsargus internete“ pamoka, kaip ir visose akcijoje dalyvaujančiose bibliotekose, prasidėjo vasario 1 d.. Pamoką vedė suaugusiųjų ir vaikų pamėgtas TV personažas dėdė Gustavas.
Vasario 8, 15 ir 22 dienomis į biblioteką sugužėjo daug viktorinos „Protų kovos“ dalyvių bei gausi jų palaikymo komanda, kiekvienoje žaidžiančiųjų komandoje galėjo dalyvauti ne daugiau kaip 8 nariai. Visiems itin patiko charizmatiškasis viktorinos vedėjas Gustavas, jo pateikti klausimai daugumai pasirodė arba labai lengvi, arba labai sudėtingi. Susikaupti šiek tiek trukdė ir techninės kliūtys, tačiau įgytos žinios (viskas vyko testo forma su pateiktais atsakymų variantais) pravers bibliotekos lankytojams ateityje. Lauksime ir kitų akcijų.
Tiek „Protų kovų“ akcijos dalyviai, tiek bibliotekos lankytojai vis stabteli ties itin profesionalia Vievio miesto bibliotekos skaitytojos Lauros Venzlauskaitės piešinių paroda „Mažieji mūsų broliai“, kuri vyks iki kovo 10 d.
Linkime Laurai kūrybinio įkvėpimo ir  visokeriopos sėkmės!

Inga Sūnelaitienė
Vievio miesto bibliotekos vedėja
Share
Copyright 2011. Joomla 1.7 templates.