Elektrėnų bendruomenei vadovaus nauja pirmininkė

Spausdinti
Narių vertinimas:  / 0
BlogiausiasGeriausias 
Parašyta Penktadienis, 04 vasario 2011
IMG_4292sersetrseysPirmosios savivaldybėje bendruomenės įkūrėja, Elektrėnų bendruomenės iniciatyvų centro pirmininkė (EBIC) Zita Miguliova atsisakė pareigų. Ją pakeitė Vievio paukštyno darbuotoja Renata Filmanavičienė.

Į valdžios pasikeitimo bendruomenėje popietę susirinko svečiai: kun. Marius Talutis, meras Arvydas Vyšniauskas, administracijos direktoriaus pavaduotojas Stasys Voveris, PK viršininko pavaduotojas Edgardas Telinskis, bibliotekos direktorė Genė Dapkevičienė,  bendruomenės iniciatyvų centro aktyviausi nariai, neįgaliųjų draugijų vadovai, kiti bendraminčiai ir draugai.  Paskutinėje, kaip pirmininkės, kalboje Z. Miguliova trumpai apžvelgė nuveiktus darbus, padėkojo kartu dirbusiems, išklausiusiems ir padėjusiems žmonėms. Apie bendruomenės iniciatyvų centro veiklą plačiai ne kartą  rašėme, todėl dabar tik priminsime, kad Elektrėnų bendruomenės iniciatyvų centras, įsikūręsTaikos gatvėje, yra tarpininkas tarp gyventojų ir valdžios, ir ne vieną svarbią problemą pasisekė išspręsti. Bendruomenės nariai ir dirba kartu, ir ilsisi: važiuoja į ekskursijas, spektaklius Vilniuje, dalyvauja savivaldybės tradicinėse šventėse, talkose. Bendruomenės centro ansamblis „Kibitrkštėlė“, vadovaujamas Nijolės Ramanauskienės, žinomas ne tik savivaldybėje, bet ir aplinkiniuose rajonuose. Ir atsisveikinimo su pirmininke  pavakarę ansamblis paruošė programėlę ir sukūrė prisiminimo eiles Zitai.  
Naujoji pirmininkė R. Filmanavičienė sakė, kad jai sunku bus dirbti po tokios veiklios pirmininkės, bet džiaugėsi, kad yra stiprus įdirbis ir jai teks tik tęsti Z. Miguliovos veiklą.

Red. inf.
Share
Copyright 2011. Joomla 1.7 templates.