Kalėdinis laiškas skaitytojams

Spausdinti
Narių vertinimas:  / 0
BlogiausiasGeriausias 
Parašyta Trečiadienis, 22 gruodžio 2010
Kalėdos. Vėl Kalėdos. Vartome 10 metų leistus laikraščio „Elektrėnų kronikos“ pirmuosius puslapius ir vėl kankinamės, ką gražaus savo ištikimiesiems skaitytojams parašyti, kad įdomu būtų, kad artimi pasijustume.
Kaip Marijonas Mikutavičius dainuoja, gerumu susirgome mes, bendradarbiai, giminės ir kaimynai. Ir verslininkai, net  politikai, galime pridėti.
Gerumu užsikrėtęs ir jaunimas. Štai „Versmės“ gimnazistas Arnoldas Lukas Vaitkūnas savo tinklaraštyje siūlo elektrėniečiams negyventi nuolatos ta pačia nuotaika, o kažką daryti, keistis. Jis net siūlo organizuoti gal kokį kalėdinio pyrago kepimą, kad tik kuo daugiau pramogų būtų. Tiesa, vaikinas gal retokai dalyvauja savivaldybėje vykstančiuose renginiuose, kurie kiekvieną vakarą, tai bibliotekoje, tai kultūros centre, tai meno mokykloje, tai bažnyčioje  vyksta. Tai, matyt, dar ne tos pramogos, kurių reikia jaunimui. Turbūt todėl Arnoldas jomis kol kas domisi tik  virtualiai.  
Bet geriausia naujiena ir yra tai, kad mokomės džiaugtis, mokomės būti geresni. Tokia gera naujiena ir pasitikime šventąsias Kalėdas. Ir tegul per šią gražiąją šeimos šventę pats geriausias draugas bus ne televizorius, bet giminės, kaimynai ar net sutiktas nepažįstamasis. Tegul visų širdyse ir sąžinėje būna švaru ir balta, kaip šiųmetės Kalėdos gamtoje. O jeigu vis dėlto kam bus labai liūdna, jei neturite kam savo širdgėlos išlieti, parašykite ar paskambinkite mums, „Elektrėnų kronikos“ darbuotojams, jei nenorite bendrauti asmeniškai, išliekite nerimą komentaruose svetainėje www.kronika.lt.  Žinokite, visada būsite išklausyti, suprasti, o kartais gal ir padėti galėsime. Žinokite, kad Jūs, mielieji mūsų skaitytojai, visada esate laukiami.  

Julija Kirkilienė, redaktorė
Share
Copyright 2011. Joomla 1.7 templates.