Ačiū tau, gerasis Žmogau

Spausdinti
Narių vertinimas:  / 0
BlogiausiasGeriausias 
Parašyta Penktadienis, 17 gruodžio 2010

Sotesnės Kalėdos

angelaihfghdftutustusuTuo laukimo laikotarpiu, kai pasninkas įgavo naują prasmę – dalintis su stokojančiais, Ana Rakač, kavinės savininkė, nutarė karšta sriuba pamaitinti vargstančius elektrėniečius.

Į gražią iniciatyvą atsiliepė savivaldybės Socialinių paslaugų centro direktorė Dalytė Kutyrevienė kartu su centro darbuotojomis, ieškodamos skurstančių elektrėniečių ir transporto sriubai išvežioti. Prie jų prisidėjo Elektrėnų krašto žmonių su negalia draugijos pirmininkė Saulė Jakštienė ir jos vadovaujamas kolektyvas, pasiruošę padėti slaugos darbuotojoms sriubą išnešioti.  Kad karštos sriubos užtektų visiems jos pageidaujantiems, kad  sriuba būtų tirštesnė, finansiškai  prisidėti pasisiūlė verslininkas Vladimiras Fedotovas. Laukiame ir kitų verslininkų paramos.
Karšta sriuba į skurstančiųjų elektrėniečių namus atnešama bus paskutinę Advento savaitę, nuo gruodžio 20 d. Kviečiame ir kitus elektrėniečius prisidėti prie gerumo akcijos, kad vargstantiems ateinančios Kalėdos būtų sotesnės, o stokojantiems nesigėdyti patiems užsukti į A. Rakač kavinę, arba  Elektrėnų socialinių paslaugų centro  darbuotojams pranešti. Primename, kad kiekvienas papietavęs toje kavinėje, irgi parems sriubos dalijimo akciją. Taip pat kviečiame visus elektrėniečius, jei pažįstate vargstantį žmogų, praneškite apie jį Socialinių paslaugų centro darbuotojams tel. 39690.

Red. inf.
Share
Copyright 2011. Joomla 1.7 templates.