„Gerumo angelai“ Paramos šeimai tarnyboje

Spausdinti
Narių vertinimas:  / 1
BlogiausiasGeriausias 
Parašyta Penktadienis, 10 gruodžio 2010
_DSC6768fsdfdgsdfhsthdfht„Viskas įgauna visai kitas spalvas, kitą prasmę, jeigu esi ne vienas“. Tokiais žodžiais mus pasitiko Sutrikusio intelekto žmonių globos bendrijos „Elektrėnų Viltis“ pirmininkė, sukvietusi į renginį „Sveiki, tai aš“. Tai ne šiaip renginys, o šventė, skirta ir Paramos šeimai tarybos veiklos dešimtmečiui paminėti.

Prieš 10 metų kilusi idėja įsteigti tokią tarnybą pateisino ne vienos šeimos, auginančios vaikus ir suaugusius su negalia, lūkesčius. Vaikams tai lyg antrieji namai, kur jie yra mylimi, laukiami, saugūs. Čia jie piešia, siuva, audžia, keliauja, vaidina, švenčia šventes...
Tarnybos darbuotojos pakvietė susirinkusius svečius ir tėvelius išbandyti veiklas, kuriomis užsiima mūsų vaikai kiekvieną dieną. Mums, tėvams, išties džiugu, kad ir mero patarėja, ir socialinės paramos skyriaus vedėja, ir įvairių socialinių įstaigų vadovai išbandė audimo stakles, žirklių aštrumą kerpant ornamentus, žolės tvirtumą rišant žolynus ar siūlo stiprumą siuvant skiautinius. Ne vienas jų minėjo, kad čia reikalingas ypatingas kruopštumas ir didžiulė kantrybė.
Gerumo idėją tęsė mūsų vaikų parodytas mini spektaklis „Gerumo angelai“. Po kurio sekė svečių sveikinimai ir linkėjimai, po to visi buvome pakviesti prie gausaus vaišių stalo ir šventinio pyrago su fejerverkais.
Norime padėkoti Paramos šeimai tarnybos darbuotojoms už nepakartojamą šventę, visiems svečiams, kurie nepasididžiavo atvykti, pabūti kartu ir patirti tas akimirkas, kurios kiekvieno širdyje paliko gėrį, supratimą ir grožį.

Paramos šeimai tarnybos
lankytojų tėvai
Share
Copyright 2011. Joomla 1.7 templates.