Ąžuolynas atrado talentus

Spausdinti
Narių vertinimas:  / 0
BlogiausiasGeriausias 
Parašyta Penktadienis, 26 lapkričio 2010
Greta KAMANDULYTĖ

100_4208dtrgdhfgyigyElektrėnų „Ąžuolyno“ pagrindinė mokykla tęsia jau tradicija tapusią šventę „Ąžuolyno talentai“.

Talentų dieną moksleiviai skubėjo į pasirinktas laboratorijas, kurių buvo labai gausu:  jaunųjų korespondentų, jaunųjų poetų, fotografų, dainos studijos, disko šokių ir dar daugelio kitų.
Pasibaigus veiklai laboratorijose visi moksleiviai draugiškai nuskubėjo į Elektrėnų kultūros centrą, kur vyko talentų dienos pratęsimas. Šventę vedė direktorės pavaduotoja Odeta Kanapkienė ir mokytojas Aivaras Dočkus. Moksleiviai galėjo pamatyti, kokių talentų turi ir patys mokytojai. Vedėjų pora sušoko nuostabųjį šokį – sambą. Ieškoti ir atrasti talentus visiems palinkėjo mokyklos direktorė Aldona Skučienė.  Iš mokinių aplodismentų ir šypsenų galėjai suprasti, kad šventė jiems tikrai patiko. Po talentų pasirodymų šventę tęsė jaunieji laborantai, kurie parodė, ką nuveikė savo darbo vietose per dvi valandas. Vieni šoko, kiti dainavo, treti eilėraščius deklamavo.
Renginiui ritantis į pabaigą visi buvo sužavėti, kad mokykloje mokosi tiek daug talentingų, gyvų ir drąsių mokinių. O vakaro nugalėtoju tapo Edvinas Bagdonavičius, kuris sušoko labai linksmą ir nuotaikingą šokį.
Share
Copyright 2011. Joomla 1.7 templates.