Namo su 7 medaliais

Lietuvos baidarininkai ir kanojininkai jėgas išbandė pirmose oficialiose sezono varžybose. Trakuose gegužės 12–13 d. vykusio­se Lietuvos taurės – Survutų memorialo – varžybose dalyvavo daugiau negu 200 baidarių ir kanojų irkluotojų, tarp kurių – ir Elektrėnų savivaldybės sporto centro auklė­tiniai: Gintarė Pališauskaitė, Dominykas Pažėra, Rokas Stepanavičius ir Irmantas Brazys. Pirmą dieną varžybos vyko 1000 ir 500 m nuotoliuose. Gintarė irkluodama K-1 (500 m) vienviete baidare iškovojo pirmąjį aukso medalį. Taip pat Gintarė su Kauno komandos įgula irklavo ir K-4 keturviete baidare bei iškovojo sidabro medalį. Toliau kovojo Dominykas irkluodamas C-1 vienviete kanoja finišą sėkmingai pasiekė pirmas ir laimėjo aukso medalį. Dominykas ir jo komandos draugas Rokas irkuodami C-2 dviviete kanoja iškovojo bronzos medalius. Antrą varžybų dieną startai vyko 200 m nuotolyje. Čia ir vėl puikiai pasirodė Gintarė, kuri pirmą kartą nugalėjo savo pagrindinę varžovę iš Šiaulių ir plaukdama K-1 vienviete baidare iškovojo aukso medalį. Dominykas irkluodamas C-1 vieniete kanoja iškovojo komandai  dar vieną sidabro medalį. Varžybų metu iškovoti 3 aukso, 2 sidabro ir 2 bronzos medaliai. Dabar artimiausias jaunių ir jaunimo čempionatas vyks gegužės 25–27 d. Trakuose, kur bus vykdoma atranka į Europos čempionatą, kuris vyks birželio pabaigoje Italijoje. Tikimės sėkmingų startų.